Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
DİĞER

ESET NOD32 üç kategoride birinci

ESET, bağımsız bir antivirus yazılım inceleme otoritesi olan AV-Comparatives tarafından bir kez daha saygın “Advanced+” ödülüne layık görüldü. Antivirus yazılımlarının sistem performansı üzerine etkilerini inceleyen ve ESET’in üç kategoride (dosya kopyalaması, şifreleme ve sistem açılış zamanlaması) birinciliği aldığı yeni değerlendirme sistemi 2008 Ekiminde tamamlandı.

Boot testi, yazılımın açılış ve kapanış zamanlarını ölçmek amacı ile yapıldı ve ESET rakiplerinden 2-10 kez daha az yavaşlamaya sebep olarak en hızlı açılış zamanı ile birinci oldu. ESET ayrıca AV-Comparatives’in en önemli olarak belirledikleri dosya kopyalama alanında da birinciliği bırakmadı.

AV-Comparatives’in kurucusu ve şef araştırmacısı Andreas Clementi, ESET NOD32’nin malware tespit oranları ile geçtiğimiz iki yılda “En İyi Antivirus Ürünü” olmayı hak ettiğini, fakat bu sefer sadece performans açısından test ettiklerini ve ESET’in testteki dört kategorinin üçünü birincilik ile bitirerek piyasadaki lider pozisyonunu sağlamlaştırdığını söyledi.  “ESET Advanced+ ödülünü fazlasıyla hak ediyor.”

AV-Comparatives üç değerlendirme derecesi (Standard, Advanced and Advanced+). Performans testi için ödüller dört kategorideki testlerin tüm sisteme etkileri gözetilerek verildi. ESET “çok hızlı” derecelendirmesi ile birincilik ile bitirdi.

ESET’in piyasa lideri ürünleri (NOD32 Antivirus ve ESET Smart Security) hız, doğruluk ve minimum sistem etkisini birleştirerek piyasadaki geleneksel çözümlere oranla önemli bir fark yaratıyor. ESET’in gelişmiş bir sezgisel tarama sağlayan ThreatSense® ile desteklenen çözümü geleneksel yaklaşımların aksine zararlı yazılımların sınırlı bir sanal ortamda serbest bırakılması ve gerçek zamanlı olarak izlenmesi tekniğine dayanıyor. Bu şekilde ESET zararsız dosyalar ile en zorlu, gizli ve sinsi zararlı yazılımlar arasındaki farkı ayırt edebiliyor.