Feedly Pro sürümü aylık 5 dolar ödemeli olacak

Google’ın Gmail ve YouTube dışında en çok kullanılan ücretsiz servislerinden biri olan Google Reader RSS okuma servisi içerdiği özellikler ve çoklu platform desteğiyle takdir görmüştü ama muhtemelen gelir sağlamadığı için kısa süre önce kapatıldı. Bu sayede diğer firmalardan gelen RSS okuma servisleri atağa geçti. Kısa sürede kullanıcı sayısını kat kat arttıran Feedly servisi (feedly.com) sürekli güncelleniyor. Ücretsiz olan servisin Pro versiyonu bugün ilan edildi.

feedlypro-lead

Google Reader kapanmadan önce kullanıcılar ait içeriği almak için Google hesabını kullanan ve sonrasında bulut depolama servisini kurup cloud.feed.com adresine yönlenen Feedly artık para kazanmak istiyor. Çok sayıda kullanıcıya bugün gönderilen açıklamada, Feedly Pro servisinin yakında hizmete gireceği ve aylık 5 dolar olacağı söylendi. Ayrıca sınırlı süre için ömür boyu 99 dolarlık Pro üyelik önerildi.

Birkaç saat içinde bu özel paketi 5000 kişi aldı ve kampanya bitti. Ancak buradan anladığımız üzere Pro servisi isteyenler 5 dolar aylık ödemeyle ek hizmet elde edecekler. Pro özel olarak Feedly içeriğinde arama yapılabilecek, Https bağlantıyla güvenlik arttırılacak, Evernote entegrasyonuyla istenen içerik tek tıkla saklanabilecek, destek hattına gelen sorular ilk sıraya geçecek. Pro sürümün birkaç hafta sonra yayına girmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu