DİĞER

“Geleceği şekillendirenler”, Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda buluşuyor

Dijital pazarlamada, sosyal medyada ve yeni ekonomide geleceğin trendleri, başarı öyküleri ve gücü Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda masaya yatırılıyor. Ajans, şirket, basın ve akademi dünyasından uzman konuşmacılar tarafından yapılacak sunumlar katılımcılara daha önce hiç karşılaşmadıkları yöntemler, fikirler ve yaklaşımlar kazandıracak.web3

Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, sektör duayenleri, uzman akademisyenler, öğrenciler ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyanlar 16 Nisan Salı günü İstanbul Sabancı Müzesi The Seed Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek Web 3.0 İstanbul Konferansı’nda bir araya geliyor.

“Geleceği Şekillendirmek” temasının işleneceği Web 3.0 İstanbul Konferansı, dijital pazarlama ekosisteminin, ajans, şirket, basın ve akademik dünyanın uzman konuşmacılarının sunumlarına sahne olacak.

Teknolojinin en yenilikçi operatörü Avea’nın ana sponsorluğunda düzenlenecek etkinliğin moderatörlüğünü ve açılış konuşmasını ise “Taşlar Yerinden Oynarken – Dijital Pazarlamanın Kuralları” kitabının yazarı, gazeteci, Yardımcı Doçent Doktor Fatoş Karahasan yapacak.

Etkinlik kapsamında düzenlenecek olan “Teknolojinin Ötesinde” konulu panele ise Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar ve SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin katılacak.

Konferans ile ilgili ayrıntılı bilgi ve akış için: www.web30istanbul.com ziyaret edilebilir.

Başa dön tuşu