Gezisitesi.com ilklere imza atıyor

ImageGezisitesi.com, İnternet üzerinden ilk alışverişlerde anında puan kazanıp aynı alışverişte harcama fırsatı sunarken, yine bir başka ilki gerçekleştirerek aynı alışverişi 2 farklı kartla ödeme imkanı tanıyor. Ayrıca, bu kartlardaki puanları da sitede harcama şansı veriyor.

Online tatil satışı hizmetleriyle kullanıcıların güvenini kazanan Gezisitesi.com, bir ilke imza atarak tatilde puan kazanma dönemini başlatıyor. Tatilciler, Gezisitesi.com’da GeziPuan’ları ilk satın alma işleminde kullanabilecekler. Bu puanları kazanmak için yapılması gerekense, satın alınacak ürünü seçerek giriş çıkış tarihlerini veya paket tarihini belirleyip, oda tipi ve konaklayacak kişi sayısını girmek.

Bu konaklama karşılığı kazanılacak GeziPuanlar toplam tutardan düşülerek, net ödenecek bedel olarak misafirin önüne sistem tarafından otomatik olarak getiriliyor. Online alışverişte tatil satışı yapan siteler arasında bir ilk olan bu uygulama ile tatilciler, daha hesaplı fiyatlarla dinlenme imkanına kavuşacak.

Gezisitesi.com, Türkiye’de bir başka ilke daha imza atarak 1000 YTL üzerindeki alışverişlerde tüketicilere aynı anda 2 farklı kredi kartıyla ödeme fırsatı sunuyor. Misafir, seçtiği ürün bedelinin %70'ini A kredi kartı ile ödeyip, kalan %30'unu da B kredi kartı ile ödeyebiliyor. Üstelik bu ödemeyi, Advantage, Bonus, İdeal, Maximum ve World kartlarla yapanlar, birikmiş puanlarını da ister tek kartla, ister 2 kartla yaptıkları ödemelerde kullanabiliyorlar.

Gezisitesi.com, Türkiye’nin dört bir yanındaki 1.500 otel arasından seçim yapma avantajını kullanıcılarına sağlıyor. Balayı çiftlerine özel indirimler sunan otelleri de Gezisitesi.com’da bulmak mümkün. Site ayrıca, 43 yurtiçi ve yurtdışı tur ile 16 ayrı gemi seyahatinin online satışını da yapıyor.

www.gezisitesi.com

Başa dön tuşu