Hem Skype hem DECT telefon

ImageLinksys, hem bilgisayara ihtiyaç duymadan Skype şebekesi üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapmaya imkan tanıyan hem de standart telefon hatlarını destekleyen iPhone CIT400 modelini tanıttı. Linksys'in duyurduğu Dual-Mode kablosuz internet telefon kiti iPhone CIT400, bilgisayara ihtiyaç duymadan Skype şebekesi üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda bir DECT kablosuz telefon işlevine de sahip olan iPhone CIT400 ile ister standart telefon hatlarından isterseniz de Skype şebekesi üzerinden görüşme yapabiliyorsunuz.

Bir baz istasyon ve bir el ünitesinden oluşan iPhone CIT400, içerisinde Skype yazılımı yüklü olarak geliyor. Skype platformu üzerinden görüşme yapabilmeniz için Skype kullanıcı ismi ve şifrenizi telefon ayarlarından girmeniz yeterli. Bir görüşme yapmak istediğinizde, Skype adres defterinizden veya telefonda kayıtlı telefon numaralarınız arasından seçim yaparak görüşmek istediğiniz kişiyi arayabiliyorsunuz. Sizin standart telefon hattından veya Skype üzerinden aranmanız durumunda da iPhone CIT400 normal bir telefon gibi çalarak sizi gelen çağrı konusunda uyarıyor.

120 saat bekleme ve 10 saat görüşme süresine sahip olan iPhone CIT400, Skype Voicemail ve SkypeOut desteğine de sahip. Skype Voicemail ile iPhone CIT400 ile siz bırakılan sesli mesajları dinleyebiliyorsunuz. SkypeOut ise Skype şebekesi üzerinden normal telefonları aramanıza imkan tanıyan bir kredi sistemi. SkypeOut sayesinde özellikle milletlerarası görüşmelerde büyük tasarruf sağlamanız mümkün.

Yeni nesil telefonların öncülerinden olan Linksys iPhone CIT400 199 usd + KDV'ye, www.hepsiburada.com ve Vatan Bilgisayarda satılmaya başlandı. Ürün hakkında detaylı bilgisi 0212 444-2726 nolu Linksys Destek Hattı'nı arayarak veya [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Linksys iPhone CIT400 Teknik Özellikleri:

  • El Terminali Boyutu      : 44x143x25.5mm
  • Baz istasyonu Boyutu   : 147x126x35.5mm
  • Bağlantı                       : Ethernet 10/100 (RJ45), telefon hattı (RJ11)
  • Desteklenen Stand.      : Skype, DECT
  • Melodi                          : Polifonik melodi desteği
  • Pil                                 : 120 saat bekleme, 10 saat görüşme
  • Mesafe                          : Bina içinde 50, açık alanda 300 metre
Başa dön tuşu