IBM, PureSystems Bütünleşik Sistem teknolojisini duyurdu

IBM, yeni ve basit bilgi işlem çağına doğru atılan önemli bir adım olan PureSystems çözüm ailesini tanıttı. 4 yılı aşkın süredir binlerce kişinin üzerinde çalıştığı sistemler; yerleşik uzmanlık, tasarımdan gelen bütünleşme ile BT deneyimini ve ekonomisini kökten değiştirmeyi hedefliyor.

PureSystems,  kritik uygulamalarda yüzde 300 daha yüksek performans, sistemlerden iki kat daha fazla faydalanabilme, yüzde 70 daha az yazılım,  yüzde elli daha az yönetim gideri gibi çarpıcı özellikleriyle ön plana çıkıyor.

IBM’in PureSystems yeni bütünleşik sistemler ailesi şirketlerin halihazırda kullandığı ve birbirinden farklı birçok sistemin kurulumu veya bakımı için önemli ölçüde kaynak ayırmak zorunda kaldığı kurumsal bilgi işlem modelinden kurtulmalarına fırsat sunuyor.

IBM’in yeni PureSystems çözüm ailesinin merkezinde operasyonel know-how ve uzmanlıkların sistemlere doğrudan inşa edilmesini sağlayan yeni yazılım özelliği bulunuyor. Uzmanlık şablonları adı verilen türünün ilk örneği olan yaklaşım, teknoloji uzmanlığını yeniden kullanılabilen ve indirilebilen paketlere dönüştürüyor. Şu anda tipik bir Web uygulaması altyapısının mimarisi, kurulumu ve devreye alınması için gerekli olan zaman, mesai ve beceriler altı ay veya daha fazla sürebiliyorken, IBM PureSystems bütünleşik sistem ailesi ile aynı görev 10 günden daha kısa bir zamanda tamamlanabilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı