IBM, yeni PowerLinux çözümlerini tanıttı

IBM Linux’a olan bağlılığını devam ettiren yeni portföyünü duyurdu.


IBM kritik iş yükleri için sanallaştırmadan ve Linux’un uygun maliyetinden yararlanılmasına yardımcı olacak yeni PowerLinux Sistemlerini ve çözümlerini tanıttı. IBM PowerLinux Çözümleri, yeni Linux işletim sistemine özel POWER7 işlemci tabanlı donanımlar ve Red Hat ve SUSE’den sektör standardındaki Linux yazılımının kapsamlı bütünleştirmesi ile Büyük Verilerin analizi, sektöre özgü uygulamaların yönetimi ve açık kaynaklı altyapı hizmetleri sağlıyor.

Yakın dönemde duyurulan uzman bütünleşik sistemler ailesi IBM PureSystems’in bir parçası olan IBM PureFlex Sistemi  ve  orta ölçekli ve üzeri pazar için uygun, bağımsız yüksek performans  ve enerji tasarruflu IBM PowerLinux Sisteminde oluşan iki yeni Linux’a özgü sunucu modelinin tanıtılmasıyla, yeni IBM PowerLinux Çözümleri her boyuttaki işletme için daha uygun maliyetli bir hale geldi.

Yeni PowerLinux Çözümleri ve destekleyen sistemleri müşterilere daha düşük devreye alım süreleri ve maliyetleri, daha yüksek performans, güvenilirlik ve iş yükü yoğunluğu sağlıyor. UNIX (AIX) ve Power Sistemleri ile IBM uygulama gereksinimlerini karşıladığı gibi bu, IBM müşterilerin Linux uygulama ihtiyaçlarını daha etkin karşılama yeteneklerini bir adım öteye taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu