IF tasarım ödüllü Philips ID555

Gelişmiş Philips teknolojisiyle üretilen Philips ID555, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor. İnce çizgileriyle her türlü dekorasyona uyum sağlayan tasarım ödüllü Philips ID555’in kaliteli hoparlörü ses netliği sunarken, dijital telesekreter özelliği 30 dakikaya kadar kayıt yapabiliyor. Mükemmel ses kalitesini şık tasarımla birlikte sunan Philips ID555, tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan IF tasarım ödülüne sahip.

Philips DECT telefon serisinin en yeni modeli ID555’in 200 isimlik geniş hafıza kapasitesi, sevdiklerinizin telefon numaralarını kaydetmenize olanak tanıyor. 30 dakikaya kadar sesli mesaj kapasitesi bulunan ID555’ın mavi mesaj sayacı, yeni mesajlarınızın sayısını gösterebiliyor. Mesajlarınıza tek bir dokunuşla ulaşmanıza olanak tanıyan tasarımı ve mavi arka ışığı bulunan grafik ekranı ID555’in şıklığını tamamlıyor. Hoparlör özelliği telefon görüşmesi sırasında ellerinize özgürlüğünü geri veriyor.

Gelişmiş teknolojiyi tasarımla birleştiren Philips ID555 tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden IF tasarım ödülünün de sahibi. Yeni Philips ID555 219 YTL fiyatla satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu