İki telefon taşımaya ekonomik son: DST10

ImageÇift sim kart teknolojisini kullanıcılar ile buluşturan dünyadaki ilk firma olan General Mobile, yine bir teknolojik ilke daha imza atıyor. Fiyat avantajı ile piyasaya sunduğu DST10 ile çift sim kart teknolojisinde yeni bir dönem başlatıyor. Çift hat kullananları büyük bir dertten kurtaran General Mobile'ın ince ve şık tasarımlı modeli DST10, 185 YTL'lik fiyatıyla seçkin satış noktalarında kullanıcılarını bekliyor.

Ürünlerini kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştiren General Mobile, çift sim kart teknolojisinde fiyat avantajı sağlayan yeni ürünü DST10 ile yeni bir dönem başlatıyor. 185YTL'den satışa sunulacak DST10, 512 MB'lık hafıza kartı hediyesi ile tüketicisine sunuluyor.

Pek çok özelliği bünyesinde bulunduran DST10, Fm Radyo, WAP, GPRS, 65K Renk 1.44" CSTN Ekran, Video Oynatıcı, MP3, MPEG4, SMS, MMS, E-Mail, USB Bellek, ses kayıt özellikleri ve fiyatı ile rakiplerine fark atacak. DST10, iki hattı tek telefonla uygun fiyata tek cebe sığdıracağınız yeni gözdeniz olacak.

Başa dön tuşu