Intel'den online futbol oyunu

ImageIntel, Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusuna "Intel Soccer Challenge" ile ortak oluyor. 11 Haziran'dan beri www.intelsoccerchallenge.com/tr adresinde oynanan ödüllü oyun, futbol severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Oyunun amacı, doğru tuş kombinasyonlarını kullanıp, farklı tekniklerde goller atarak puan toplamak.

Image 

Intel Soccer Challenge'da kalenin karşısına geçerek, kafa vuruşundan voleye kadar pek çok farklı stilde atış yapabilmek mümkün. Atışlarınızın başarısı, kaleyi korumaya çalışan defans oyuncularının sayısını etkiliyor. İsabetsiz vuruşlarda seyircilerin fırlattığı domateslere maruz kalabiliyor, sert bir rövaşatayla gol atarak oyundaki en yüksek puanı kazanabiliyorsunuz. Ayrıca, katılımcıların turnuvaya katılmadan önce antrenman yapabileceği özel bir seçenek de oyunda yer alıyor.

2 Temmuz'a kadar devam edecek olan Intel Soccer Challenge'da, sıralamadaki ilk 3 yarışmacı birer Asus dizüstü bilgisayar sahibi olacak. İlk 15'e girmeyi başaran diğer yarışmacılar ise Adidas'tan futbol topları ve formalar kazanacak. Siz de futbol hünerlerinizi sergilemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız,  yapman gereken www.intelsoccerchallenge.com/tr adresini ziyaret etmek.

Başa dön tuşu