Progress Exchange kullanıcıları Paris'te buluştu

ImageDünya çapındaki tüm Progress kullanıcılarının, mimarlarının, çözüm ortaklarının ve müşterilerinin davet edildiği geleneksel bir etkinlik olan Progress Exchange, bu sene 08-11 Haziran 2008 tarihleri arasında, Euro Disneyland , Paris'te gerçekleştirildi. Progress Software Company tarafından organize edilen bu buluşmaya çeşitli ülkelerden Progress ailesine mensup 1000'e yakın davetli katıldı.

Progress Software teknolojilerinin Türkiye'deki tek distribütörü olan SERVODATA BİLGİSAYAR ve YAZILIM da bazı Progress iş ortakları ve üniversite temsilcileriyle birlikte bu organizasyona iştirak ettiler.
 
16 iştirakçinin OpenEdge, Apama, Sonic, Actional, DataDirect gibi her biri alanında lider Progress Software ürünleri ile ilgili teknolojik yenilikler, teknolojik vizyon anlatımları, çeşitli anahtar ipuçları hakkında sunum yaptığı Progress Exchange 2008 etkinliğinde; 41 SOA oturumu, 28 veri operasyon ve yönetimi oturumu, 43 geliştirici oturumu, 5 fikir paylaşım forumu ve 2 özel workshop çalışması gerçekleştirildi. 
 
Yüzlerce katılımcının, binlerce fikirle, sektörün uzmanları ve teknoloji liderleriyle buluşma şansı yakaladığı ve fikir alışverişinde bulunduğu bu dev organizasyon, firmalara dahiyane sonuçlara ulaşmak için yol gösterici ve birleştirici rol oynadı.
 
Bu büyük teknolojik buluşmanın Euro Disneyland bölgesinde gerçekleşmesi de etkinliğe aileleriyle birlikte gelmeyi tercih eden katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz anlar paylaşabilmelerine olanak tanıdı.

Sizler de, 2009 yılı organizasyonunun New Orleans, ABD'de gerçekleştirilmesi kararlaştırılan bu büyük bilgi alışverişinden faydalanmak istiyorsanız Exchange 2008 sunumları ve Exchange 2008 Sunum Ses Kayıtlarını sipariş edebilirsiniz.

Başa dön tuşu