iPhone'a giren ilk banka TEB oldu

Türk Ekonomi Bankası (TEB), inovatif bankacılık ürünlerini cep telefonundan sonra iPhone’a da taşıdı. TEB, Türkiye’de piyasaya daha yeni çıkan iPhone’a uyumlu mobil bankacılık hizmetini geliştiren ilk Türk bankası oldu

Bireysel bankacılık alanındaki öncü ve inovatif konumunu yeni projelerle sürdüren Türk Ekonomi Bankası (TEB), mobil bankacılık hizmetlerini cep telefonundan sonra iPhone’a da taşıdı. Mobil bankacılık hizmetlerini CEPTETEB adı altında toplayan TEB, CEPTETEB’in iPhone özel versiyonunu Türkiye’de hizmete sokan ilk banka oldu. CEPTETEB iPhone, iPhone’lar daha Türkiye’de piyasaya çıkmasından bir gün önce, 25 Eylül tarihinde yayına başladı.

Tüm bankacılık işlemlerinin her an, her yerden, cep telefonu ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan CEPTETEB, iPhone’larda özel ikonu ile yer alıyor.

Türkiye’deki iPhone’ların yeni özelliği: TEB CEPTETEB

Türkiye’de piyasaya yeni çıkan iPhone’u kullananlar, iphone.teb.com.tr adresine girerek TEB’in mobil bankacılık hizmeti CEPTETEB’i ana sayfalarına ekleyebiliyorlar.

Türkiye’nin iPhone’a özel ilk mobil bankası, tüm tasarımıyla IPhone’a birebir uyum gösteriyor. Tasarım dışında, telefonun dokunmatik navigasyon özelliğini de destekleyen bu versiyonla, iPhone kullanıcıları, TEB’in mobil bankacılık hizmetinden kolaylıkla faydalanabiliyor.

TEB, CEPTETEB projesiyle bu yıl stratejik ortağı BNP Paribas’nın faaliyet gösterdiği 85 ülke arasında düzenlediği “inovasyon” yarışmasında iki ödül birden almıştı.<–>

Başa dön tuşu