izlesene.com ile video keyfi cepte

ImageVideo tutkunlarının favori adreslerinden izlesene.com, WAP yayınına başladı. Türkiye'nin ilk ve en büyük video topluluğu izlesene.com'un üyeleri artık WAP donanımlı bir cep telefonuyla diledikleri zaman, diledikleri yerde video izlemenin keyfini yaşayabilecek. izlesene.com'un Başarı Mobile ile gerçekleştirdiği stratejik anlaşma ile, izlesene.com kullanıcılarının videolara ulaşmak için yapması gereken tek şey WAP uyumlu bir cep telefonundan wap.izlesene.com adresine girmek.

Alexa İnternet Trafiği ölçümleme şirketi verisine göre, en çok ziyaret edilen Türkçe siteler arasında 17'nci sırada bulunan izlesene.com 391,285 kayıtlı kullanıcısı ile Nokta İnternet Teknolojileri bünyesinde hizmet veriyor. Nokta İnternet Teknolojileri, kullanıcı odaklı içeriğini; internetin yanı sıra, mobil platformda da sunmak amacı ile Başarı Mobile ile bu işbirliğini gerçekleştirdi. WAP'lı telefonlarla izlesene.com videolarına ulaşmak bu işbirliği doğrultusunda geliştirilen ilk proje.

Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet yakında cep telefonundan çekilen videoların gönderimini de kapsayacak. izlesene.com'un son yeniliği ile WAP donanımlı tüm cep telefonu sahipleri, 400 bine yakın üyeye ve 350 binden fazla günlük tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatan izlesene.com'a ücretsiz olarak ulaşabilecek.

www.izlesene.com

Başa dön tuşu