Karahan'da değişim başladı

Online oyun severlerin favorisi haline gelen Karahan yeni ek paketinde ki birbirinden özel değişikliklerle oyunculara bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor.

G.G.C tarafından tamamen Türkçe içerik ile ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan Karahan’ın Ulubatlı, Kanuni ve Bayezid isimlerinde ki 3 adet sunucusunun yanı sıra yeni Premium sunucusu Anadolu, 9 Aralık 2009’da Türk oyun severlerle buluşuyor. Anadolu sunucusunda daha düzeyli bir ortamda Karahan’ın Kadim Doğudaki savaşına en başından başlayabilme şansını kaçırmayın.

Yenilikler bunlarlada bitmiyor. Seviye 90 altı oyunculara hergün 2 kat takım tecrübe ve 2 kat Usta-Çırak Tecrübe etkinliği tüm seviye 90 altı haritalarda geçerli olacak! Bu amansız mücadelenin üstesinden gelen oyuncular, daha sonra seviye 90-95 PvP Turnuvası’na katılmak için 4 Yel Evi haritasında bulunacaklar. Her Cumartesi ve Pazar saat 20:00’den 23:00’e bu karşılaşmaya katılmak için orada bulunmak yeterli olacak. Turnuva galiplerine 1 Kaplumbağa Kabuğu ve 1 Güçlü Tılsım’ın yanında seviye 95 Nadir Seti hediye edilecektir.

Tüm oyuncular her eşyayı tek tek satın almak yerine daha hesaplı olan Premium paketi tercih edebilecek, Gümüş ve Altın Tılsım gurur kostümlerinin güçlerini açığa çıkarabilecek ve sadece 54 Han Para’ya, Beyaz Kaplan ile birlikte diğer eşyalara sahip olup avantajlarından faydalanabilicekler. Beyaz kaplanın Dönüşü ile gelen fırstaları kaçırmayın.

Detaylı bilgi için www.karahanonlineworld.com

Başa dön tuşu