Killzone, PS3’e geri dönüyor

Sony Computer Entertainment Europe, ilk ikonik avcısı Killzone’un PlayStation3’e dönüşünü müjdeledi. Tescilli bir adrenalin artırıcı aksiyonu büyük ölçekte geri getiren yeni Killzone3, şimdiye kadarkilerden daha etkileyici bir sinematik deneyim sunuyor. Daha fazla araç, yüksek güçlü patlayıcı silahlar ve şiddetli bir göğüs göğüse çarpışma sitemi ile birlikte, devasa ve acımasız bir Helghast Ordusu’na karşı savaş tekrar başlıyor.

Öykü, Killzone2’de kaldığı yerden başlıyor: Kötü Helghast diktatörü Visari, orada Özel Güç askerleri Sev ve Rico’nun ayaklarının dibinde ölü olarak yatıyordu. Mücadele kazanılmış olabilir, ancak savaş henüz bitmedi. Visari’nin ölümü geride politik dolapların döndüğü, iç çatışmaların ve açıkça cinayetlerin işlendiği bir dünya bıraktı. Bu arada onun ödülü olan, Helghan başşehri Phyruss’da patlayan nükleer bir bomba ISA saldırı gücünün çoğunu imha etti. Takviye gelmeden ve hızla malzeme tedariki yapılmadan, ayağa kalkan Helghast savaş makinesine karşı şimdi savaşmalısınız. 

Yeni oyun, Killzone2’dekinden on kat fazla seviyeye sahip ve sizi, şimdiye kadar hiç görmediğiniz bir Helghan’a götürüyor. Ölümcül bir gezegende sizi öldürüp gömmekle tehdit eden, acımasız, sürekli değişen bir ortamda vahşi bir kavgayla karşı karşıya kalacaksınız. Killzone3’de sizi zehirli nükleer alanlarda zar zor yürürken, öldürücü yaratıkların ormanında kaybolurken, zorlu buzul koşullarında dövüşürken ve Helghast’ın hakimiyetine karşı savaşta mücadeleyi uzaya taşırken göreceğiz. Her yer, farklı bir oyun tarzını öğreneceğiniz özelliklere sahip. PS3’e özel Killzone 3, yakında satışa sunulacak. (Teknolog)

Başa dön tuşu