Kompakt sınırları zorlayan makine: Canon PowerShot SX130

Canon, süper zoom dijital kompakt fotoğraf makine ailesinin yeni üyesi PowerShot SX130 IS’yi piyasaya sundu. Canon’un görüntüleme teknolojisinin yeni ürünü olan ve PowerShot SX120 IS modelinin yerini alan PowerShot SX130 IS, hem yüksek kaliteli fotoğraflar hem de HD videolar çekerek keyifli anlarınızı ölümsüzleştirmeniz için birçok akıllı özellik sunuyor.

PowerShot SX130 IS, sezgisel kontrolleri ve uzun zoom lensiyle kullanımı kolay ve kullanıcıların her yere yanlarında rahatlıkla götürebilecekleri ideal bir kompakt fotoğraf makinesi. 12.1 Megapiksel çözünürlük sağlayan sensörü ve DIGIC 4 görüntü işletim özelliği ile geniş boyutlu ve ayrıntılı baskılar yapmanıza olanak sağlayan PowerShot SX130 IS, geniş açıdan (28mm) telefotoya (336mm) uzanan 12x optik zoom menzili sunuyor.

Makineye entegre edilen Görüntü Sabitleyicisi’nin avantajlı üç durak seçeneği, düşük aydınlatmalı ortamlarda yapılan uzun pozlamalı çekimleri kolaylaştırıyor. Ayrıca zoom telefoto optik, uzak konuları görüntülerken karşılaşılan sarsıntı kaynaklı bulanıklaşma sorunlarını gideriyor.

(Teknolog)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı