Leica, klasik görüntüsünden vazgeçmiyor: M9-P

Leica’nın profesyonel fotoğrafçılar için  geliştirdiği Full Frame Leica M9-P dijital sistem fotoğraf makinesi satışa sunuldu.

Rangefinder olarak sınıflandırılan ürün yelpazesinde Leica M9 modelinin yanında konumlandırılan Leica M9-P fotoğraf makinesi, kompakt ölçülere sahip. Mütevazi ve esnek bir tasarım yapısına sahip olan Leica M9-P özellikle profesyonel fotoğrafçıların beklentilerine cevap verebilecek şekilde geliştirilmiş. Önceki M9 modeli ile benzer teknik özelliklere sahip olan M9-P, dijital sistem fotoğraf makinesinin kompakt gövde yapısında, 18 megapiksel 24x36mm Full Frame (35 mm film formatında) görüntü sensörü ve özel görüntü işleme yöntemleri bulunuyor.

Leica M9-P sistem fotoğraf makinesinin LCD ekranı sadece çizilmeye karşı dayanıklı değil; aynı zamanda neredeyse kırılmaz denebilecek kadar da dayanıklı bir yapıda. Leica M9-P’nin safir kristal LCD ekranı öylesine sert ve dayanıklı ki, yüzeyine ancak elmas kesmede kullanılan cihazlarla zarar verilebiliyor. Leica M9-P dijital fotoğraf makinesi neredeyse tüm Leica M serisi objektifler ile kullanılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı