LG Secret tarzınızı tamamlıyor

LG Electronics tarafından satışa sunulan cep telefonu LG Secret, mükemmel stili ve şıklığı ile modayı yakından takip edenlerin bir numarası olacak.

LG Secret, LG’nin moda odaklı, son derece şık cep telefonlarının yer aldığı Black Label Serisi’nin uzun süredir beklenen üçüncü modeli. Zaman ötesi stil ile sürekli şıklık bu telefonda buluşuyor.

LG Secret, mobil iletişim endüstrisinde bir tasarım lideri haline gelen LG tarafından geliştirildi. Tasarım telefonu kategorisini yaratan LG, birkaç milyon adet satan Black Label Serisi ve PRADA telefonu gibi şık, üstün ürünlerle lüks cep telefonu segmentine önderlik ediyor.

LG Secret’ın sertleştirilmiş ön camı elmas gibi parlarken ekranın seneler boyu çizilmeye karşı dayanıklılığını da gösteriyor. Genelde yüksek performanslı otomobillerde kullanılan karbon fiber, telefonun arkasını kaplıyor. Aynı zamanda ince bir profile de sahip olan LG Secret’ın kalınlığı, 5.0 megapiksel kameraya sahip olmasına rağmen sadece 11.8 mm.

LG Secret’in tarzını, telefonun içindeki zenginleştirilmiş özellikler tamamlıyor. Bir tuş dokunuşuyla ana ekran dokunmatik hale geliyor ve beş adet multi medya özelliğine erişim sağlıyor. Kamera, 5.0 megapiksel kapasitesi, saniyede 120 kare video kayıt özelliği ve DivX sertifikalı video gösterim niteliğiyle harika çekimler yapılmasına imkan veriyor.

LG’nin Hareket Sensörü teknolojisi, oyunları daha da geliştiriyor ve telefonun çevrildiği yöne göre ekrandaki görüntünün otomatik olarak düzelmesini sağlıyor. Her türlü ışıkta ekranın görülmesini garanti eden otomatik aydınlatma sensörü ve içeriğindeki bilgileri LG Secret’tan bir bilgisayara kolayca aktarmayı mümkün kılan Bluetooth Oto-Sync özelliği, telefonun fonksiyonelliğini artırıyor.

Başa dön tuşu