Medline yenilikçi yüzünü web sitesine yansıttı

ImageTürkiye'de acil sağlık hizmetleri alanındaki öncü hizmetleriyle tanınan Medline, müşterilerine daha yakın olabilmek, "hızlı" ve "kaliteli" hizmet anlayışını web sitesi vasıtasıyla geniş kitlelere ulaştırmak, acil sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkesin beklentilerine "anında" ve "geliştirilmiş" bir içerikle cevap vermek amacıyla www.medline.com.tr adresli web sitesini yeniledi. Yenilenen web sitesinden Medline hizmetlerine ulaşmak şimdi hem daha kolay hem de daha hızlı.

Medline'ın yenilenen web sitesindeki en büyük yardımcınız; "Dr. Medline", web sitesinde gezinirken her sayfa için yardım ipuçları veriyor. Yeni eklenen "Fırsatlar" başlığı altında kurumsal çalışanların üyelik aktivasyonunu internetten de yapılabilmesi sağlandığı gibi "www.medline.com.tr"den Medline paketi satın alan herkese ilk yadım kiti hediye ediliyor. Yeni "Sanal Mağaza" ile Medline üyesi olmak kolaylaşırken, "Ürün Bulma Sihirbazı" ile herkesin ihtiyacına en uygun Medline üyeliğini rahatça bulabilmesi sağlanıyor. Web üzerinden üyelik yenileme işlemleri yapılabildiği gibi Medline üyesi olmak isteyenlere de "kredi kartıyla web'den üye olma" kolaylığı tanınıyor.

Medline'ın yeni web sitesinde herkes istediği bilgiye rahatça ulaşabilsin diye daha kolay ve anlaşılır bir menü tercih ediliyor. Üyelik uygulaması entegre edilen sitede, böylece üyelerin Medline hakkındaki haberlerden, yeniliklerden ve kampanyalardan da anında haberdar olmaları sağlanıyor. "Sanal Mağaza" üyeleri uzaktaki sevdiklerine dahi Medline üyeliği hediye etme imkânına kavuşuyor.

Siteye yeni eklenen "Sipariş Takip Modülü", Medline üyesi olmak isteyenlerin verdiği siparişin hangi aşamada olduğunu anında takip etmesine imkân tanırken, "Kurumsal Hizmetler" için bilgi almak isteyen ziyaretçilerin telefon numaralarını sistem üzerinden callcenter'a bırakarak, konuyla ilgili bilgilendirme takiplerinin hızlandırılması sağlıyor.

Medline'ın yenilenen web sitesi, tüm hizmetleriyle ilgili detaylı bilgileri "tematik" ve "görsel" desteklerle açıklarken, içerik bilgisinin ziyaretçiler tarafından daha net şekilde izlenmesine yardımcı oluyor. Daha fazlasını öğrenmek için www.medline.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu