MSI'dan yeni oyun anakartları

MSI, Intel P55 platformu üzerinde inanılmaz grafik ve ses özelliklerine sahip ilk oyun serisi ana kartlarını piyasaya sürerek oyun tutkunlarına sürükleyici bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu son teknoloji ürünü ana kart serisi, adını evrenin oluşum teorilerinden biri olan Büyük Patlama’dan alıyor.  Yenilikçi ve benzersiz Big Bang serisi, kullananları eşi görülmemiş deneyimlerle hayretler içinde bırakırken, tıpkı adaşı gibi yepyeni galaksilerin oluşumunu da mümkün kılacak.

İlk Big Bang markalı ana kart olan Trinergy, NVIDIA SLI teknolojisi, THX TruStudio PC ve Creative EAX ADVANCED HD 5.0 ile QuantumWave™ ses kartı gibi üstün özelliklerin yanı sıra, MSI’nın en yüksek performanslı tasarımını da içeriyor.

NVIDIA nForce® 200 SLI işlemciden güç alan Trinergy, oyun tutkunlarına üç ekran kartına kadar birleştirme özelliğiyle dünyanın en güçlü grafik kapasitesini sunuyor.  Oyun ve sinema tutkunlarına yönelik tasarlanan QuantumWave™ ses kartı, kişiyi oyundaki ve filmdeki dünyanın tam ortasına götürürken orijinal sesleri aynen aktarıyor.

Big Bang Trinergy’de sistem performansını azamiye çıkarmak için 100% Hi-c Cap de bulunuyor.  Oyun makinelerine özel hazırlanan bu parça, en zorlu koşullarda bile düşük çalışma sıcaklığında istikrar sağlıyor.  Kartın harici Hız Aşırtma Kontrol Paneli ise oyuncuların, değil sistemi kapatmak, oyundan bile çıkmadan sistem hızını arttırabilmesini mümkün kılıyor.  Hız aşırtmanın acemileri bile, MSI’ın özel OC Genie cihazı sayesinde hız aşırtmanın kolaylığını ve performans artışını tek bir düğmeye basarak yaşayabilecekler.

Big Bang Fuzion
Yakında çıkması beklenen Big Bang Fuzion ana kart ise, tek sistemde farklı üreticilerin ekran kartlarını desteklemek üzere tasarlanmış Lucid HYDRA motorunu içerecek.  Böylece kullanıcılar, mevcut seçeneklerde olduğu gibi, birden çok ekran kartı kullanmak için tek bir üreticiye bağlı kalma zorunluluğundan kurtulacak.  Bu kartın da 2009 yılı içinde piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Başa dön tuşu