Navigon'la hediye ararken kaybolmayın

Sürekli geliştirilen özellikleri ve her zamanki güvenilir navigasyon becerileri ile Navigon sayesinde hem yolunuzu kolayca bulurken, hayatınızın her anında ihtiyaç duyduğunuz banka, eczane, hastane gibi noktalara kolayca ulaşabileceksiniz. Akıllı Park ve Son Kilometre özellikleri sayesinde park etmek sorun olmaktan çıkacak ve Navigon MyRoutes ile sürüş tarzınıza en uygun rotayı belirleyebileceksiniz. Yaya navigasyonu sayesinde yaya olarak navigasyon imkanı.

Sadece navigasyon diyorsanız…

Eğer sadece navigasyona ihtiyacım var ve Türkiye dışına çıkmayacağım diyorsanız, Navigon 1300, 1400 ya da 3300 ürünlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Sık sık yurtdışına çıkıyorsanız, Navigon 2410 Türkiye ile birlikte Avrupa’nın 40 ülkesinde yolunuzu kaybetmeden istediğiniz yere ulaşabilmenizi sağlıyor.

Navigasyon yetmez diyorsanız…

Navigasyon özelliklerinin haricinde Bluetooth özelliği olmasını istiyorsanız Navigon 4350, bu da yetmez diyorsanız müzik ve video özellikleri ile Navigon 8410 sizin için biçilmiş kaftan. Her iki cihaz da Türkiye ve Avrupa’nın 40 ülkesinde kullanılabiliyor. Bu cihazları aracınızda Bluetooth telefon kiti olarak, aracınızın dışında müzik dinlemek ve video seyretmek için kullanabilirsiniz. Navigon 8410’a DVB-T modülü takarak televizyon da seyredebilirsiniz.

Başa dön tuşu