NetScroll T220 Laser piyasada

Genius’un geliştirdiği dokunmatik optik tekerlek teknolojisi olan OptoWheel destekli NetScroll T220 Laser ile klasik mekanik tekerlekli farelere göre çok daha performanslı bir şekilde çalışabilmeniz mümkün. Devrim yaratan bu teknoloji sayesinde dört yöne yapacağınız kaydırma işlemleri için mavi renkli dokunmatik panel üzerinde parmak ucunuzu gezdirmeniz yeterli.

Eğer yüzlerce sayfalık bir doküman üzerinde çalışıyorsanız ya da görüntülediğiniz İnternet sayfası üzerinde çalışmak için çok uzunsa, yapmanız gereken tek şey NetScroll T220 Laser’ın sol tarafında bulunan Turbo Scroll tuşuna basmak. Böylece Turbo Scroll moduna geçerek belge içinde çok hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. Turbo Scroll modundan çıkmak için ise parmağınızı tuşun üzerinden kaldırmanız yeterli.

Hem sağ el ile hem de sol el ile rahatça çalışabilmek için özel olarak tasarlanmış olan NetScroll T220 Laser’ın gelişmiş lazer algılayıcısı sayesinde isterseniz 800 dpi çözünürlükte isterseniz 1600 dpi çözünürlükte çalışabilirsiniz. Farenin sol, sağ ve orta tuşlarına aynı anda 5 saniye basılı tutarak çözünürlük değerinizi anında değiştirebilirsiniz. Sıradan optik fareler ile NetScroll T220 Laser arasında kıyaslanamayacak kadar büyük bir izleme gücü farkı vardır.  

Eğer şık görünümlü ve yüksek performanslı bir fare arıyorsanız, OptoWheel teknolojisi ile güçlendirilmiş ve Turbo Scroll özelliğiyle farklılık yaratan NetScroll T220 Laser tam size göre.

Teknik Özellikler

Arayüz

USB

İşletim Sistemleri

Windows Vista/ XP/ 2003 / 2000

Macintosh OS X 10.2.8+

Çözünürlük

800 dpi / 1600 dpi

Boyutlar

110 x 55x 35 mm

Tuş Sayısı

5

Ağırlık

97 gr

Başa dön tuşu