OKI’den YTL ile fiyatlama ve indirim

OKI Printing Solutions Türkiye, 3 siyah/beyaz lazer sınıfı ve 1 adet nokta vuruşlu  modelinde Yeni Türk Lirası (YTL) üzerinden fiyatlandırma ve indirim kampanyası başlattı. Fiyatlandırma ve indirim kampanyası 31 Aralık 2008 tarihine kadar sürecek. OKI Printing Solutions Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra bu kampanya ile yazıcı almak isteyen kişileri kurdaki artışa karşı koruduklarını ve krizi fırsata dönüştürmek isteyen OKI müşterileri için iyi bir olanak yaratmaya çalıştıklarını söyledi.

 

OKI Printing Solutions Türkiye, siyah/beyaz lazer sınıfı yazıcılar B410d, B6250’de ve nokta vuruşlu ML 1120’de YTL üzerinden fiyatlandırma ve indirim kampanyası başlattı. 31 Aralık 2008’e kadar sürecek kampanya çerçevesinde fiyatlandırma YTL üzerinden yapılacak ve kampanyadaki ürünlerde yüzde 20’ye varan indirimler uygulanacak. Böylece OKI yazıcıları tercih edenler kurdaki artıştan etkilenmeyecek ve kampanyadan OKI yazıcı alanlar için kriz fırsata dönüşecek.

OKI Printing Solutions Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, OKI’nin çok güçlü ve uzun ömürlü siyah/beyaz lazer sınıfı yazıcı serisinin bazı modelleri ve nokta vuruşlu ML 1120 modelinde “YTL ile fiyat ve indirim kampanyası” başlatarak son kullanıcıyı kurdaki artışa karşı koruduklarını ve sözkonusu ürünlerin kullanıcıya olan maliyetini yüzde 20 civarında düşürdüklerini söyledi. Nazra, “Uzun ömürlü, tasarruflu, kaliteli yazıcıya sahip olmak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için son derece avantajlı bir kampanya başlattık, krizi fırsata dönüştürmek isteyen müşterilerimiz için iyi bir olanak yaratmaya çalıştık” dedi.

Kampanya dahilinde siyah/beyaz lazer sınıfı B410d model yazıcı 245 YTL +KDV, B6250 model yazıcı 495 YTL + KDV, nokta vuruşlu 9 iğneli ML1120 ise, 295 YTL+KDV  fiyatlarıyla satılacak.

31 Aralık 2008 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada YTL üzerinden satışa sunulan OKI yazıcıların özellikleri şöyle:

B410d:. Güvenilir, geniş kapasiteli, çift taraflı baskı (dublex) özelliğine sahip yüksek çözünürlük sağlayan bir yazıcıdır.

Girdi kapasitesi yaklaşık 800 sayfaya kadar genişletilebilir. Toner kartuşları 3.500 sayfaya kadar baskıya izin vermektedir. B410’nun kampanya fiyat 245 YTL + KDV’dir.

B6250dn: Orta ve büyük ölçekli çalışma gruplarının tüm kurumsal baskı ihtiyaçları için düşük maliyetli bir siyah-beyaz baskı çözümü sunan; hızlı, çalışma ve toner kapasitesi yüksek, sağlam, işyerlerinde üretkenliği arttıran bir yazıcıdır. Opsiyonel kağıt çekmecesi yüksek kapasitede,farklı boy ve tipte kağıt besleme imkanı sağlar, aylık 150,000 sayfa baskı yapma kapasitesine sahiptir. B6250’nin 31 Aralığa kadar satış fiyatı 495 YTL+ KDV’dir.

ML1120: Türkiye’de nokta vuruşlu yazıcı pazarının tartışmasız lideri OKI’nin nokta vuruşlu modeli ML1120, sağlamlığı, 4 milyon karakterlik şerit ömrü ve saniyede 375 karakter yazma hızı sağlayan  9 iğneli yazıcı kafası ile yüksek verimlik ve tasarruf sağlıyor. Standart olarak sunulan Paralel, Seri ve USB bağlantı portlarına sahip ML1120’nın kağıt tasarrufu sağlayan sıfır kağıt yırtma payı özelliği bulunuyor. ML 1120 OKI kampanyasında sadece 295 YTL+ KDV fiyatla satışa sunuluyor.

Başa dön tuşu