OKI B400'e 3 yıl garanti

Yoğun çalışan ofisler için tasarlanan OKI B400 yazıcı serisi, 3 yıllık garanti ile satışa sunuluyor. Ayda 50 bin sayfa baskı yapma kapasitesine sahip siyah/beyaz lazer yazıcı, kağıdı çift taraflı kullanma ve kesintisiz uzun süre çalışma özelliklerine sahip.

 

OKI’nin dakikada 28 sayfa baskı yapma, kağıdı çift taraflı kullanma (Dubleks) ve ağlarla (Network) uyumlu çalışma özelliklerine sahip yazıcısı serisi , B400 3 yıl garanti ile satışa sunuldu.

Türkiye’de tanıtımı 2008 yılı sonunda yapılan ve 14 bin 538 ilk ve orta dereceli okullarda kurulan “Teknoloji Sınıfları”na dağıtılan Oki B400’ler, özellikle yoğun ofislerde siyah/beyaz baskıda etkin ve tasarruflu sonuçlar yaratıyor.

Ekonomik daralma döneminde etkinliği ve maliyeti dikkate alan kullanıcılara önemli avantajlar sunan B400’ler, aylık 50 bin sayfa baskı yapma kapasitesine sahip bulunuyor.

OKI Printing Solutions Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, tasarruf gerektiren dönemlerde şirketlerin ve kuruluşların günlük operasyonlarında ihtiyaç duydukları siyah/beyaz baskıları daha hızlı ama daha ekonomik maliyetlerle yapma beklentisinde olduğunu; OKI B400’ün, gelişmiş teknolojisi,  sağlamlığı, baskı kalitesi ve hızı ile bu ihtiyaca yanıt vereceğini söyledi.

OKI lazer teknolojisi ile yaratılan; sağlam, güvenli ve kompakt olarak tanımlanan B400’lerin 3 yıl garantili olması, OKI’nin ürüne duyduğu güvenini gösteriyor.

Kesintisiz uzun süreli çalışma özelliğine sahip olan B400’lerin kağıt kapasitesinin ek çekmecesi ile 800 sayfaya kadar yükseltilebiliyor.  

3 Yıl Garanti uygulamasından yararlanmak isteyen OKI kullanıcılarının,  satın aldıkları B400’leri, 30 gün içerisinde www.oki.com.tr/garanti internet adresi üzerinden  kaydettirmeleri gerekiyor.

Başa dön tuşu