Ramar GPS Ürünleri Türkiye'de

Ülker’i de bünyesinde bulunduran Yıldız Holding’in Bilişim ve Ambalaj Grubu Şirketleri’nden MersaSistem, Ramar markalı navigasyon cihazlarını Türk tüketicisiyle buluşturuyor. Dünyanın sayılı GPS araçları üreticisinden Ramar Navigasyon, MersaSistem güvencesiyle tüm teknoloji noktalarında. Ramar navigasyon cihazları, pazarda kullanıcılara avantaj sağlayan özellikleriyle farklılaşıyor. Ramar; araç hızını gösterebilme, tümleşik hoparlör ve anten ile mp3 ve video-film oynatabilme gibi özelliklere sahip. 2 yıl ücretsiz harita güncelleme avantajıyla sunulan Ramar navigasyon cihazları; benzin istasyonu, AVM’ler, sinema salonları, eczaneler, hastaneler, ATM’ler, banka şubeleri, lokantalar gibi binlerce önemli noktanın en güncel bilgilerini içeriyor. Ramar navigasyon cihazının farklılık yaratan özellikleri arasında Nav N Go IGO 8.0 yazılımı var. 21 dilde adres tarifi, 81 ilin kapsamlı haritaları, 3D harita desteği ve 1 GB USB bellek hediyesi öne çıkıyor. Piyasaya 3.5 ve 4.3 inç’lik 2 modeliyle sunulan Ramar navigasyon cihazlarının teknik özellikleri;

–      i-GO 8.0 3 D Navigasyon yazılımı

–      81 ili kapsayan detaylı harita

–      4.3 inç LCD dokunmatik ekran

–      Türkçe sesli yol tarifi, gece sürüş modu

–      Cep telefonları için bluetooth desteği

–      Taşınabilir MP4 Video oynatıcı, MP3 çalar

–      2 GB kadar destekli SD kart okuyucu

–      1 GB Flash bellek

–      3 D üç boyutlu harita görüntüsü alabilme

–      Araç hızını gösterebilme

–      Tümleşik hoparlör ve anten

–      USB PC bağlantısı

–      Şarj edilebilir dahili pil

–      Araba şarj adaptörü ve tutacak dahil

–      Normal adaptör ile prizde şarj imkanı

–      Binlerce önemli nokta bilgisi; otopark, benzin istasyonu, AVM, sinema, eczane, hastane, ATM banka, restoran v.b. gibi.

Ramar Navigasyon Cihazı ağırlıklı olarak kurumsal (petrol, otomotiv ve otomotivle ilgili şirketler) ve perakende (mass market, retail market, e-tailee) pazarına yönelik konumlandırıldı.

Başa dön tuşu