Resident Evil 6 ve Left 4 Dead 2 karakterleri birarada

Capcom ve Valve, Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 projesini duyurdu. İnteraktif eğlence sektörünün en ünlü yayıncılarından ikisi arasındaki bu proje ile Left 4 Dead 2 karakterleri Resident Evil 6’nın PC versiyonuna konuk olurken, Resident Evil 6’daki düşmanlar da Left 4 Dead 2’nin PC versiyonunu istila edecekler. Tüm bu içerik bu oyunların hayranlarına ücretsiz olarak sunulacak.

Resident-Evil-6-X-Left-4-D

Resident Evil 6 PC oyuncuları PC’ye özel The Mercenaries No Mercy modunu oynarken Left 4 Dead 2’nin ikonik karakterleri Coach, Nick, Ellis ve Rochelle’yi seçebilecekler. Her bir karakter Resident Evil 6’da kullanabilmeleri için kendilerine özel silah seçimlerine sahip olacak. Bu dört kahramana ek olarak Left 4 Dead serisinin ünlü zombilerinden ikisi, Witch ve Mini Tank da bu moda teşrif edecekler ve ister Left 4 Dead 2’den, ister Resident Evil 6’dan karakter seçmiş olan oyunculara acımasızca saldıracaklar. Bu yeni ve özel içerik 15 Nisan’dan itibaren Resident Evil 6’nın PC versiyonu için arka planda otomatik olarak indirilecek.

Left 4 Dead 2’nin PC versiyonuna ise Resident Evil 6’nın en korkunç düşmanları Lepotitsa, Napad ve Ogroman konuk olacak. Bu üç karakter de Valve’ın ünlü geliştiricileri tarafından Steam Workshop araçları kullanılarak Left 4 Dead 2 kadrosuna katılacaklar. Left 4 Dead 2’nin PC versiyonuna sahip olan oyuncular, Valve’ın klasik zombi oyununa katılacak Resident Evil 6 karakterleri karşısında zorlu anlar yaşayacaklar.

Başa dön tuşu
Kapalı