Sezen Aksu ve Gökhan Özen şarkıları ücretsiz!

Imageekolay.net'e tıklayan müzikseverler, pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu'nun ve sevilen şarkıcı Gökhan Özen'in birbirinden güzel şarkılarına 15 Eylül'e kadar ücretsiz sahip olabiliyor.

Müzikseverlere birçok sanatçının dijital formattaki şarkılarını çok uygun fiyatlarla sunan ekolay.net, artık her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını da ücretsiz olarak üyelerine hediye ediyor. ekolay.net bu uygulamayı Minik Serçe'nin gönüllere taht kurmuş şarkıları ve Gökhan Özen'in sevilen parçalarıyla başlatıyor.


http://muzik.ekolay.net adresine tıklayan Sezen Aksu hayranları, Bahane albümünden Bahane, Eskidendi Çok Eskiden, Perişanım Şimdi, Yanmışım Sönmüşüm Ben, Pişman Olduğun Zaman, İkili Delilik, Kalp Unutmaz, Herkes Yaralı, Şanıma İnanma, Geçiyor Bizden de, Tebdil-i Mekân, Hükümsüz Ahdım Olsun, Kınalı Kuzum, Çile ve Şanıma İnanma (Kıvanch K Versiyonu) şarkılarını ücretsiz olarak indirebiliyor. Gökhan Özen'in ise Kalbim Seninle albümündeki Benim İçin Napardın, One More Time, Kalbim Seninle (Akustik Versiyon), Kader Utansın (Club Edit) ve Benim İçin Napardın (Nazan Önce Versiyonu) şarkıları da aynı adreste müzikseverleri bekliyor.

Her iki sanatçının şarkıları da 15 Eylül'e kadar ücretsiz indirilebiliyor.

Başa dön tuşu