DİĞER

Superonline, SuperCam sistemi ile güvenliğinize yardımcı olacak

Superonline, fiber internet abonelerine sunduğu SuperCam hizmetiyle abonelerine ev ya da iş yerlerine kurduracakları kameralarla hem istedikleri yer ve zamanda anında izleme, hem de yaptıkları  kayıtlara daha sonra ulaşma olanağı sunuyor.

Kamera ve bilgisayar özelliklerini tek bir çözüm altında birleştiren SuperCam hizmeti sayesinde kullanıcılar ev veya işyerlerinde açık bir bilgisayara ve özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan bebeklerinin, evlerinin, ofislerinin görüntülerini izleyebiliyor. SuperCam paketleri kapsamında kullanıcılara kablolu, kablosuz ve dış mekana uygun kamera seçenekleri sunuluyor.

Abonelerin hizmet aldıkları süre boyunca kameraları ücretsiz olarak kullanabildiği SuperCam’in temel paketinde aylık 19,90TL ödeyerek anlık bağlantı ile izleme olanağı sunuluyor. SuperCam kayıtlı pakette ise hem anlık izleme hem de paket tercihine bağlı olarak 1, 3, 7 ve 30 günlük kayıt ve geçmişe dönük izleme  özelliğinden yararlanılıyor. Kayıtlı paket fiyatları süre, kayıt kalitesi ve kamera tipine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

(Teknolog)

Başa dön tuşu