Tatil.com

İnternette “tatil” dendiğinde akla gelen ilk site yıllardır Tatil.com Tabii ki, Google’a “tatil” kelimesini yazdığınızda karşınıza çıkan ilk sonuç da Tatil.com’un ta kendisi. Peki Tatil.com bu sırayı hak ediyor mu? Bu sorunun yanıtı kesinlikle evet.

Tatil.com başarılı tasarımı ve akıllı AJAX kontrolleriyle kullanıcının işini mümkün olduğunca kolaylaştırmış. Siteye girdiğinizde dikkatinizi çeken ilk şey arama bölümü oluyor. Burada sonuca en kısa yoldan ulaşmak için kalacağınız oteli, gitmek için kullanacağınız uçağı ya da her ikisini birden arayabiliyorsunuz. Arama formuna yazdığınız yer ismi akıllı form tarafından hemen tamamlanıyor ve sonrasında giriş tarihi, çıkış tarihi gibi diğer bilgileri giriyorsunuz. Arama sonuçlarında kriterlerinize uygun oteller arka arkaya diziliyor. Sonuçlardan birine tıklayarak otel ayrıntısına girdiğinizde tatmin edici bilgiler ve fotoğraflarla karşılaşıyorsunuz.

 

Ayrıntılı bilgiler: Tatil.com’un ilgi çekici özelliklerinden biri de şehir rehberi. Oldukça şık tasarlanmış olan bu bölümde dünya haritası üzerindeki kıtalara tıklayarak ilerliyor ve şehirlerle ilgili bilgi alıyorsunuz. Önemli şehirlerin kültür, sanat ve eğlence mekânlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Profesyonel yaklaşım: Tatil.com’un profesyonel yaklaşımı web sitesinin her köşesinde kendini belli ediyor. İsterseniz web sitesindeki formdan ya da telefon numaralarından Tatil.com’un müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca yurtdışında tatil düşünenler için ayrıntılı bilgi ve destek de sitede mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı