Tunçmatik'ten gelişmeler

ImageÇağımızın en büyük problemleri arasında yer alan enerji tüketimi konusuna çözüm üretmek amaçlı hizmet veren Tunçmatik, yaklaşık 40 yıldır odaklandığı güç elektroniği alanında sahip olduğu tecrübe, geniş ürün gamı ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Son dönemde özellikle ‘İyi elektrik' sloganıyla ön plana çıkan firma tüketicisine daha yakın olup ihtiyaçlar doğrultusunda yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor.

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen teknolojinin olumsuz getirileri arasında yer alan elektrik sıkıntılarını ortadan kaldırmak amaçlı üretim yapan Tunçmatik'in, tüketiciyi bilinçlendirmek amaçlı çalışmalara da hız verdiğinin altını çizen Mehmet Özer,

‘Kesintisiz güç kaynağı sık sık yaşanan elektrik kesintileri sonrası teknolojik cihazlara verdiği zararı ortadan kaldırıyor, cihazları koruyor ve besliyor. Böylece teknolojik ürünlerin ömrünü de uzatıyor. İyi elektrik sloganımızla tüketiciyi bilinçlendirip kesintisiz güç kaynağını daha bilinir kılmayı amaçlıyoruz' diye konuştu.

 

Yenilenen web sitesi

Tunçmatik tarafından tüketicilerin bilinçlendirilmesi konusunda gerçekleştirilen en etkili çalışmaların başında kuşkusuz yenilenen web sitesi geliyor. Fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu web sitesi tüketicilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek daha kapsamlı bir hizmet sunabilmek amacıyla oluşturulmuş.

Tunçmatik'in www.tuncmatik.com adresli internet sitesinde tüm Tunçmatik ürünleri fotoğraflarıyla birlikte detaylı olarak tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ürünlerin teknik özelliklerinin yanı sıra Eğitim Programları, Bilgi Bankası, Bakım Programları ve Ürün Kayıt gibi bölümlerin yer aldığı sitenin en farklı bölümlerinden birini de ‘Soru-Cevap' kısmı oluşturuyor. Bu interaktif uygulamada Tunçmatik ürünleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz bütün sorularınıza yetkili kişilerden detaylı cevaplar alabiliyorsunuz.

Yenilikçi ürünler

Tüketici ihtiyaçlarını dikkate alarak bu yönde yaratıcı ve yenilikçi çözümler üreten Tunçmatik dizüstü bilgisayarlar için pazara sunduğu Universal Adaptörler ile yine farkını ortaya koyuyor. Universal adaptörler için hangi marka notebook kullandığınızın hiçbir önemi yok, çünkü Dell'den Sony'e, HP'den Toshiba'ya kadar birçok marka notebook'a uyumlu. Adaptörün 70W ve 120W gücünde iki ayrı modeli mevcut. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi Tunçmatik'in yenilenen web sitesinde mevcut.

Tunçmatik CEBIT'te teknoloji meraklılarını bekliyor

Yaratıcılığı ve yenilikçiliği ile güç elektroniğinin sembolü haline gelen Tunçmatik 2-7 Ekim 2007 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia 2007 fuarında birbirinden yeni ürünlerini teknoloji meraklıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Siz de bu teknoloji meraklılarındansanız 3. Hall 228 numaradaki Tunçmatik stand'ını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu