Turk.net'ten video haberler

Türkiye internetinin en eski portallarından www.turk.net, içeriklerine bir yeni türü daha ekliyor. TurkNet, Türkiye’nin en saygın haber kurumlarından biri olan Anadolu Ajansı’yla (AA) işbirliğine giderek hizmete sunduğu video haber kanalı video.turk.net aracılığıyla internet kullanıcılarını son dakika haberleriyle buluşturuyor.

http://video.turk.net adresi üzerinden ulaşılabilen video haber kanalı, AA’nın Türkiye’deki tüm haber merkezlerine sıcağı sıcağına geçtiği görüntüleri eş zamanlı olarak Turk.net kullanıcılarının da bilgisine sunuyor. İnternet ortamında sadece www.turk.net portalında bulunan bu hizmetle, dileyen herkes, bir günde yaklaşık 70 farklı habere anında ulaşabiliyor. Bu sayede site kullanıcıları, televizyonların haber bültenlerinde yer verilmeyen görüntüleri montajsız ve tekrar içermeyen haliyle izleyebiliyor.

Kanalda ayrıca, en çok izlenen videolar da sıralanıyor. Haber metniyle birlikte gelen videolar günün tarihine göre arşivleniyor; dileyen kullanıcılar söz konusu haberlere yorum bırakabiliyor.

Başa dön tuşu