Türk Telekom’a “Best Business Award”dan ödül geldi

Türk Telekom, 2010 yılı içerisinde şirkette çalışmaya başlayan toplam 3 bin 357 çalışanıyla Şubat 2011 tarihinde düzenlediği “Aramıza Hoş Geldiniz 2011” isimli toplantı ile Best Business Awards’ın“En İyi Stratejik Dizayn” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Stratejik öneme sahip bir kurum içi iletişim etkinliği olma özelliği taşıyan ve iki gün süren “Aramıza Hoş Geldiniz 2011” programı Türk Telekom Grubu CEO’su, Türk Telekom Genel Müdürü ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. Aramıza Hoş Geldiniz 2011 organizasyonu katılımcı sayısı açısından  Türkiye’nin en büyük oryantasyon programı olma özelliğini taşıyor.

Çalışanlar, Aramıza Hoşgeldiniz 2011 programı sayesinde Türk Telekom’un üst yönetimi ile tanışma, tüm birimler ve bubirimlerin faaliyetleri, şirket kimliği, değerleri ve organizasyonu hakkında bilgi sahibi olma fırsatı buldu. 11 ayrı Başkanlık ve 46 birimiçin toplam 12 adet özel yapım gerçekleştirildi.

Best Business Awards Ödülleri Jüri Başkanı,düzenlenen oryantasyon programının dünya standartlarında olduğunu ve olağanüstü bir başarı ile gerçekleştirildiğini ifade etti.

(Teknolog)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı