Türkiye'nin oyun festivali GameX başlıyor

Birincisi 2007 yılının Mayıs ayında, ikinsi ise aynı yılın Aralık ayında gerçekleşen ve Türkiye’nin en büyük oyun festivali olan Intel GameX’in üçüncüsü, 20 Kasım 2008 tarihinde, büyülü kapılarını oyunseverlere açacak.

Intel GameX, bu yıl yine, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray’ında 33.sü gerçekleşek olan Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı COMPEX’in çatısı altında hayat bulacak.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın alt katında, 1.500 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek olan Intel GameX, size bambaşka bir dünya vaat ediyor.

Birbirinden güçlü isimlerin katılımıyla düzenlenecek olan organizsayonda; katılımcı firmaların düzenleyeceği ödüllü turnuvalar, sahne şovları ve daha birçok sürpriz sizi bekliyor olacak.

Bu yıl Intel GameX’in lokomotif katılımcısı Exper… Festivale -bir kısmı dört çekirdekli Xcellerator olmak üzere- 50 sistemle katılım gösterecek olan Exper; overclock şovlar, ödüllü tunuvalar ve serbest alan aktiviteleriyle fuarın altını üstüne getirecek.
(www.exper.com.tr / www.xcellerator.com.tr)

HP ise, mikro bir organizasyonla da olsa bu yıl yine Intel GameX’teki yerini alacak.

Türkiye’nin lider oyun makinesi üreticisi Dragon da bu yılki Intel GameX’e renk katacak. Firma fuara; langırt, air hockey ve rodeo gibi oyunlarla katılım gösterecek ve ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Başa dön tuşu