DİĞER

Üç tık ile fotoğraflarınızı arşivleyin

Verbatim, kullanıcıların kolayca fotoğraf arşivleyebileceği bir DVD’yi piyasaya sunuyor.Yeni PhotoSave DVD, bir DVD yazıcısına takılınca içindeki yazılımı sayesinde otomatik olarak başlayan kullanıcı kılavuzu adım adım ilerleyerek diskten seçilen resmi kolayca yazmaya başlıyor. 

 

Herkes için ev bilgisayarında özel fotoğraflara ulaşmak veya DVD’ye yazmak her zaman çocuk oyuncağı değildir.Verbatim bu yüzden, tüm süreç boyunca önceden yüklenmiş yazılımı ile kullanıcıya kılavuzluk eden bir DVD-R geliştirdi.Yazılım, otomatik olarak başlıyor ve PC’deki fotoğraflara da otomatik olarak ulaşmasıyla, kullanıcı sadece “Yazdır” menüsünü tıklayarak anıları DVD’ye kaydedebilmektedir. PhotoSave DVD manuel modunda “ara & yazdır” fonksiyon desteği sayesinde PC’ye bağlanmış bir dijital fotoğraf kamerasındaki fotoğraflar doğrudan arşivlenebilir. DVD, 4.5GB depolama kapasitesiyle 2000 fotoğrafı 80 farklı formatta saklayabilir. PhotoSave DVD, farklı kayıt oturumları gerçekleştirebilmesi sayesinde kullanlabilir belleği sürekli gösterir ve böylece  sonradan bile fotoğraflar kolayca eklenebilir.4.5GB üzerindeki veri birimleri otomatik olarak farklı PhotoSave DVD’lere dağıtılır.

Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye: “Yeni Verbatim PhotoSave DVD ile, daha önce hiç CD veya DVD yazdırmayan kullanıcılar için bile her zamankinden daha kolay ve uzun vadeli arşivleme yapıyoruz” diye açıkladı.

Başa dön tuşu