Vestel, Trend Show'da teknolojiyi gençlerle buluşturuyor

ImageDünyada ve Türkiye'de son teknolojiyi gençler ve kendini genç hissedenlere sunan Vestel, 25-28 Ekim 2007 tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Trend Show Gençlik Festivali'nde son teknoloji eseri ürünleri ve yüklü etkinlik programıyla C-10 / C-21 numaralı Vestel standında gençlerle buluşuyor.

Vestel'in Trend Show'daki etkinliğiyle ilgili konuşan Vestel Ürün Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Buket Besen Kafalı, gençlerin buluştuğu en önemli etkinliklerden biri konumuna gelen Trend Show'un sponsorları arasında yer alan Vestel'in "Gençler Haklı Vestel Farklı" iddiasını bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi. Besen Kafalı, "Teknolojik vaadiyle genç Türk tüketicisinin büyük beğenisini kazanan Vestel, zengin ürün gamı ve yenilikçi kimliğiyle gençlerin ve daima genç kalanların dünyasında edindiği konumu her gün güçlendiriyor. Trend Show'da gençlerle buluşmayı, onları dinlerken hayatlarına konfor ve teknolojiyi sunacak gençlik ürünlerimizi anlatmayı, yaratıcı yarışmalarla çeşitli ödüller dağıtmayı ve gençlerle birlikte eğlenmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

Trend Show'da Vestel standını ziyaret eden gençler, özel yarışmalara ve etkinliklere katılma fırsatı yakalıyor. Gençler, stantta olağanüstü hızıyla öne çıkan yeni oyun bilgisayarı Vestel Kronos'un yanısıra Vestel'in son model masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarında düzenlenen Crysis, Need for Speed Pro Street ve FIFA 2007 turnuvalarında yarışıyor. Turnuva kazananlarına, Pazar günü 17:00'de düzenlenecek ödül töreninde son model Vestel dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar hediye edilecek. Ayrıca fuar sonuna kadar stanttaki tüm PC'lerde yüklü olan "Kabus 22 Yıkım Modu" oyununda en yüksek skoru elde eden kişi Pazar günü büyük ödül olarak bir Vestel dizüstü bilgisayar kazanacak.

Trend Show'daki standında Vestel'in ilk Türk markası olarak katıldığı sanal evrenin dijital yaşam platformu Second Life'a girme imkânı bulan gençler, Second Life'taki Vestel Adası ve burada düzenlenen etkinliklerle de tanışıyor. Trend Show ziyaretçileri, uluslar arası şirketlerin katılımıyla her geçen gün büyüyen ve ülkemizde Vestel'le birlikte popülerleşmeye başlayan Second Life'a Trend Show'daki Vestel dizüstü bilgisayarlardan katılabiliyor.

Gençlere yüklü bir etkinlik takvimi sunan Vestel, Cumartesi günü 15:30'da düzenlenecek Aylin Aslım konserine de sponsorluk ediyor. Konserinde Gülyabani albümünden parçalar seslendirecek Aylin Aslım, 16:45'te de Vestel standında hayranlarına imza verecek.

Başa dön tuşu