Vodafone’dan Kırmızı Pasaport avantajları

Dünyada 343 milyon aboneye hizmet veren Vodafone, tüm yurtdışı dolaşım (roaming) tekliflerini bir araya topladığı “Kırmızı Pasaport” seçeneğini tanıttı. Vodafone aboneleri Kırmızı Pasaport ile yurt dışındayken hem gönül rahatlığıyla arama yapabilecek, hem de mobil interneti yüksek fatura korkusu olmadan kullanabilecekler.

Vodafone Pasaport ile Vodafone aboneleri yurtiçinde kullandıkları her yöne dakikalarını yurtdışında da Türkiye’yi aramak ve gelen tüm çağrılar için kullanabiliyor. Bu sayede yurtiçi ve yurtdışı görüşmeler arasındaki büyük fiyat uçurumu ortadan kalkıyor. Cep Avantaj 55 TL, İş Ortağım 55 TL ve üzeri teklifleri, iPhone ve diğer akıllı telefon paketlerine sahip olan Vodafone aboneleri PASAPORT yazıp 7048’e mesaj atarak Kırmızı Pasaport seçeneklerinden yararlanmaya başlayabiliyor. Kırmızı Pasaport ile bu paketlerin kullanıcıları, sahip oldukları her yöne dakikaların yüzde 50’sini yurtdışında da kullanabiliyor. Örneğin yurtiçi paketinde 1000 dakikası bulunan bir abone her yöne dakikalarının 500 dakikasını yurtdışında Vodafone anlaşmalı operatörler üzerinden roaming yaparken Türkiye’yi aramak için ve gelen tüm çağrılar için kullanabiliyor. Kullanıcılar Kırmızı Pasaport sayesinde yurtdışında da yurtiçinde kullandıkları tarife ile görüşme yapabiliyorlar. Aboneler ayda sadece 3.99 TL ödeyerek herhangi bir taahhüt vermeden Kırmızı Pasaport seçeneğin kullanabiliyorlar. (Teknolog)

Mobil internet kullanımında da avantajlar getiren Vodafone, tüm abonelerine yine yurtdışındaki Vodafone şebekelerinde günlük 1 MB kullanım sonrası MB fiyatı üzerinden yüzde 75 indirim, diğer tüm operatörlerde ise yüzde 50 indirim hakkı veriyor. Bunun yanı sıra abonelerin herhangi bir fatura sürpriziyle karşılaşmaması için günlük 5 MB’lık kullanım sınırı aşıldığında abonelere uyarı mesajı da gönderiliyor.

Başa dön tuşu