Xerox’tan KOBİ’lere bedava yazıcı

Xerox, sahte ve orjinal olmayan sarf malzemelerin kullanımını azaltmak için yeni bir program başlattı. 2 Kasım – 31 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerli olacak bu program kapsamında Xerox, Türkiye’deki KOBİ’lere renkli lazer tabanlı bir ofis ürününü bedava verecek.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin programa katılabilmek için her ay belli bir miktar düzenli baskı yapmaları ve belli bir süre boyunca sarf malzemelerimi yalnızca yetkili Xerox iş ortaklarından satın almak için taahhütte bulunmaları gerekiyor. Bedava yazıcı programına özel olarak, normalde 2 yıl olan garanti süresi de 3 yıla çıkarılıyor ve yerinde servis garantisi veriliyor. Ayrıca, yazıcıyla birlikte verilecek ilk tam dolu toner sayesinde ilk 1 ila 6 ay arasında hiçbir sarf malzeme masrafı oluşmuyor.

Türkiye’nin her yerinden başvurulabilecek bu programa katılabilmek için www.xerox.com/bedavayazici adlı internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Yapılan başvurular en kısa zamanda Xerox tarafından değerlendirilerek, uygun görülen firmalarla program koşullarına göre anlaşma imzalanacak. Program kapsamında fiyatları 500 il 1500 dolar arasında değişen Xerox Phaser 6280, Xerox Phaser 6360 model renkli lazer yazıcılar ile fotokopi, yazıcı, faks ve tarayıcı özellikleri olan Xerox Phaser 6128MFP, Xerox Phaser 6180MFP model renkli lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürünleri bedava sunuluyor olacak.

Başa dön tuşu