Yavuz Bingöl bağlamasıyla eğitime katkı sağlıyor

ImageYavuz Bingöl'e ait imzalı bağlama ve sanatçının son albümü, "Baba Beni Okula Gönder" kampanyası yararına Hemalhemsat.com'da açık artırmaya çıkıyor.

Hemalhemsat.com, ünlülere ait eşyaları koleksiyonerler için açık artırmaya sunmaya devam ediyor. Gelirin tamamının "Baba Beni Okula Gönder" kampanyasına aktarıldığı açık artırma sayfalarında bu kez de Türk Halk Müziği sanatçısı Yavuz Bingöl'e ait imzalı bağlama ve sanatçının son albümü Yare yer alıyor. Taşıma sponsorluğunu KuryEren'in üstlendiği açık artırma ile ilgili ayrıntılar www.hemalhemsat.com adresi üzerinden takip edilebiliyor.

Kampanyaya bugüne kadar çok sayıda ünlü isim destek verdi. Şöhretlerin katkılarıyla toplanan paralar, maddi imkanları sınırlı genç kızlarımıza umut oluyor!

"Baba Beni Okula Gönder" Kampanyası Hakkında
Milliyet gazetesi tarafından başlatılan "Baba Beni Okula Gönder" kampanyasının başlangıcından bu yana, Türkiye'nin çeşitli illerinde, kızlarımızın okuyabilmesi için 20 yurt yapıldı, 5.600 burs verildi. Toplanan desteğin tutarı 24 milyon YTL'yi geçti. Milliyet gazetesi, okumayan kızımız kalmayana kadar bu seferberliğe devam etmeyi hedefliyor.

Başa dön tuşu