29 TL'ye hem D-Smart hem internet

Genişbant internet ile dijital yayın dünyasını bir arada sunan yeni kampanyayla dileyen herkes ayda 29 TL ödemeyle hem D-Smart hem de internet sahibi oluyor.

Dijital yayın kalitesi ve özgün kanallarıyla öne çıkan D-Smart müşterilerine çok özel bir fırsat sunuyor. Dijital yayın dünyasıyla genişbant internetin kesiştiği bir kampanya hazırlayan D-Smart, attığı bu yeni adımla müşterilerine benzersiz bir fiyatla iki fırsat yakalama şansı veriyor. Türkiye’de yine bir ilk’e imza atmayı başaran D-Smart’ın kampanyasından yararlananlar D-Smart uyumlu uydu alıcısıyla birlikte 8 Mbit’e kadar 4GB limitli ADSL ve Smart Paket sahibi olacak; 6 ay sinema paketini ücretsiz izleyecek; kısaca internet ve dijital yayın deneyimi elde edebilecekler.

İnternete hızlı bağlanmanın hızlı ve hesaplı yolunu D-Smart dijital yayın platformuyla birleştirerek sunan kampanya kapsamında ayda 29 TL’ye D-Smart uyumlu uydu alıcısı, smart paket ve 8 Mbit’e kadar 4 GB limitli internet veriliyor. Internet erişiminde limitsiz paketleri seçenler ise  kaydetme, ileri – geri sarma özelliği ile ‘dilediğin zaman izle’ imkanı sağlayan D-Smart uyumlu PVR uydu alıcılarıyla   birlikte Smart Paket’e de  ücretsiz sahip olabiliyor. Şu anda, 8 Mbit’e kadar 4 GB limitli internet erişiminin bedeli olan 29 TL’yi ödemekte olan internet kulanıcıları, D-Smart’a geçtiklerinde, aynı bedel karşılığında, hem internet, hem de D-Smart servisini ilave bir bedel ödemeden alıyor olacaklar. Üstelik, 6 ay sinema paketi de hediye.

Sadece internet ücreti ödeyerek, hem internet dünyasına, hem de D-Smart’ın dijital yayın dünyasına giriş yapmak isteyenler, bu kampanyadan yararlanarak D-Smart ile yerli-yabancı yüzlerce televizyon ve radyo kanalı, filmler, diziler ve belgesellere, ayrıca smile ile kesintisiz internetin keyfine  varabilecekler. Üstelik kampanyada; internet için aktivasyon ücreti  (24TL) de alınmıyor.

Kampanya ile ilgili diğer detaylara D-Smart Çağrı Merkezi’nden 0212 444 55 65 ya da www.dsmart.com.tr‘den erişebilirsiniz.

21 Yorum

 1. süpermiş yau yeni bir fırsat yeni bir rekabet olucaktır bu diğer firmalar adınada…. harika…

 2. Bu interneti çanak yani uydu üzerindenmi veriyor acaba bilen varsa yazarsa sevinirim..

 3. d smart önce böyle kampanya yapar sonra arkadan kazzığı geçirir millet uyandı artık.zamanında çok kandırdınız vatandaşı.illegale mecbur ettiniz insanları..

 4. internet uydu üzerindenmi yoksa telefon hattı gerekıcekmı bu sorunun cevabını bulamamdım

 5. evde 4 yıldır d smart aboneligi var zaten ben nasıl başvuru yapabilirim

 6. kim ne dio bilmiyorum,ama bn memnunum kardeşim,güzel o numara eskiden ttnet kablosuz ag bağlantısında sorun yaşıyordum,şimdi yok öle birşey süper bnce bn derimki geçin,memnunum,hem ttnet sınırsız ılk 3 19,90 dio 3ay sonrası 60 lira haberi olan warmı,dewir hesap dewri,smile gercekten güzel tüm samimiyetimle söylüyorum….

 7. ya bu ne arayınca ulaşılmıyor şu müşteri hizmetlerini bir düzene sokun

 8. ya süper bİ kampanya ..BZİ YAPtIk.. hem İnTeRnEt HeMdE bİ SÜRÜ KANAl var ..2 Sİ 1 ARADA harİKA..

 9. başka marka hd uydu alıcıları var çok sayıda özelikli var d smart tan ucuz D SMART KAZIKÇI
  VE TEKNOLOJİ DE ÇAĞ ATLADIKLARINI ZANNEDİYORLAR PARA KAZANMA YOLARINDA ÇAĞ ATLAMIŞLARDIR.

 10. sınırsız olsa daha iyi ben ceptlfonu pc ye bağlıyorum 8 tlye az çok işimi görüyo.. ama d-smartım var 4 yıldır kullanıyorum ilk aldığım zamanlar bütün kanallar açıktı,futbol kanalları şimdi ise normal çanaktan bir farkı yok… bütün kanalları paralı yaptılar…

 11. hiç bir şey bizim için çıkarırlarmı para kazanmasalar yaparlarmı şimdiye kadar hiç bizim için bişey çıkardılarmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı