Oyunculara özel monitör: Acer XG270HU

AMD Radeon R-Serisi GPU için AMD FreeSync teknolojisine ve desteğine sahip Acer XG270HU oyun monitörü, kullanıcılara daha sorunsuz bir oyun deneyimi yaşatmak için ekran donmalarını ortadan kaldırıyor.

Acer’ın yeni 27 inçlik monitörü, geliştirilmiş oyun performansı ve mükemmel görüntüleme için WQHD (2560 x 1440) çözünürlük, hızlı bir 144Hz yenileme oranı ve kenardan kenara çerçevesiz bir tasarımla birlikte geliyor.

FreeSync teknolojisiyle, XG270HU monitörünün kadrajları yırtılma ve tutukluk yapmanın önlenmesi için grafik kartının kadrajıyla senkronize edilmiş. Bu teknoloji ağırlaşma ve gecikmeyi minimuma indiriyor ve böylece modern oyunların keyfini çıkarabilmek için gerekli olan son derece sorunsuz aksiyon sıraları sunuyor.

XG270HU’nun kenardan kenara çerçevesiz ekranı görüntüleme alanını maksimuma çıkarıyor ve çoklu monitör kurulumları için mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Hızlı 1ms yanıtlama süresi eylem ve hareketli geçişlerin kaybolma ve gölgelenme etkileri olmadan sorunsuz bir şekilde sunulmasını da garanti ettiğini söylemeliyiz.

XG270HU Acer’ın karakteristik oyun görsel kimliği ve alt yatay çerçevesinin kalın turuncu çizgisiyle tasarlanmış ve taban kısmını vurguluyor. Bu monitör kolay bağlanabilirlik için HDMI 2.0, dual-link DVI, DisplayPort 1.2 ve 2 x 2W hoparlörlere sahip.

Göz yorulmasını azaltmak ve uzun süreli kullanımdan dolayı gözlere zarar gelmesini önlemek amacıyla, XG270HU Acer EyeProtect teknolojileriyle üretilmiş. Bunların arasında, dengeli bir güç kaynağı aracılığıyla ekranın titremesini ortadan kaldıran titreşim önleme teknolojisi; parlama yapmayan panelde ortamdaki ışık kaynaklarından gelen yansımayı azaltan ComfyView, uygun olmayan ışıklandırmada çalışırken ekran parlaklığını ayarlayan düşük karartma teknolojisi ve mavi ışığı azaltmak için mavi ışık filtresi bulunmakta.

Acer XG270HU monitör Mart 2015’ten itibaren Türkiye’de 599 $’dan başlayan fiyatlara temin edilebilecek.

Teknolog Puanı

Görüntü Kalitesi
Teknoloji
Bağlantı Girişleri
Tasarım
Fiyat

BAŞARILI!

Bilgisayarda oyun oynayan ve yüksek görüntü kalitesine ihtiyaç duyan profesyoneller için ideal bir monitör seçeneği.

User Rating: 0.14 ( 126 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu