ASUS Eee PC ailesi genişliyor

ImageASUS, piyasaya çıktığı ilk günden beri yoğun ilgiyle karşılanan Eee PC ailesine üç adet sabit diskli yeni model katyor. Yeni Eee PC 904HD, Eee PC 1000HD ve Eee PC 1000H modelleri kullanıcılara maksimum mobilite sunarken, 80GB kapasiteli SATA sabit disk sayesinde de daha fazla depolama kapasitesini beraberinde getiriyor.

Dünya Parmaklarınızın Ucunda

Eee PC 904HD ve Eee PC 1000HD modelleri 802.11b/g, Eee PC 1000H ise 802.11n kablosuz ağ bağlantı desteği sağlıyor. Böylece kullanıcılar kablosuz internet hizmeti veren herhangi bir yerde, hatta yolculuk sırasında bile internette dolaşıp, e-posta gönderebiliyorlar. Bu yeni modellerin her biri, iletişim yeteneklerini üst düzeye çıkaran bazı uygulamalara sahip. Bunların arasında özellikle dikkati çeken Eee Connect yazılımı, diğer kullanıcıların Eee PC'lerine uzaktan, kolayca bağlanabilmesini sağlıyor.

Akıllı Tasarım ve Çekici Renkler

Eee PC 904HD ve Eee PC 1000HD modelleri siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelirken Eee PC 1000H modeli dört farklı renkten oluşan 6 değişik parlak kaplamalı kasa tasarımına sahip. Bu tasarımların her birinde özenle işlenmiş motifler kullanılmış. Bunun yanında, parlak kaplamalı kasa yüzeyi çizilmeye ve dış darbelere karşı son derece dayanıklı.

Super Hybrid Engine ile Minumum Güç Tüketimi

EeePC ailesinin yeni modelleri enerji tasarrufunu maksimum düzeye çıkaran ASUS Super Hybrid Engine (ASHE) teknolojisine sahip. Bu sayede Eee PC'lerin pil ömrü daha da uzuyor. Asus Eee PC'lerle yolculuk sırasında film keyfi asla yarıda kalmıyor. Ayrıca ASHE'nin kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre belirleyebileceği farklı güç modları da bulunuyor.

Eee PC En Eğlenceli Dizüstü Olmaya Aday

Eee Stick oyun kumandası ile Eee PC'ler artık vazgeçilmez oyun arkadaşınız olacak. Bu sıra dışı ve kablosuz ağ destekli oyun aksesuarı, PC oyunlarında kolayca level atlamanızı sağlarken, uzaktan kumanda işlevi görerek müzik ve film dosyalarını bulunduğunuz yerden kalkmadan kontrol etmenizi de mümkün kılıyor.

Başa dön tuşu