War Rock ile adrenalin düzeyi doruklarda

Image K2 Network, online savaşçıları havada, karada, denizde savaştırarak bilgisayar ekranları başına mıhlayacak benzersiz bir savaş ve strateji oyununda seferberlik çağrısında bulunuyor. First Person Shooter (FPS-Birinci Bakıştan Vuruş) özelliğine sahip, taktiğe dayalı, yüksek tempolu bu oyunda en ölümcül silahlarla masum kabilelerini ezdirmeyen asi kahramanlar kendi destanlarını kendileri yazıyorlar.

Dünyadaki online oyun tutkunlarının yakından takip ettiği ve Türkiye'de yaklaşık 5 milyon oyuncusu bulunan online oyun yaratıcısı K2 Network, İnternet ortamında efsaneye dönüşen, dinamik yapısıyla dikkat çeken savaş oyunu War Rock ile isminden söz ettirmeye devam ediyor.

Oyuncuların ücretsiz olarak indirebildiği War Rock, Derbaran Cumhuriyeti ve kabile arasındaki bağımsızlık mücadelesinden yola çıkıyor ve oyuncuları kıyasıya süren bir savaş hikayesinin parçası haline getiriyor. Hava, deniz ve kara olmak üzere üç alanda oynanabilen War Rock içerisinde, tank, jet, helikopter gibi ölümcül silahlar First Person Shooter (FPS-birinci bakıştan vuruş) ayrıcalığıyla kullanılabiliyor.

Efsanevi klanınınız kurun, Derbaran zulmüne son verin
Oyuncular beş adet stratejik karakter grubu içinden ister savaş mühendisi, ister ağır makineli, ister tıbbi görevli, ister piyade, isterse keskin nişancı karakteriyle özdeşleşebiliyor. Bu kıran kırana savaş ortamı, hikayeleşme ile şekillenerek oyunculara keyif dolu uzun saatler vaadediyor.

Oyuncular tümleşik klan ve turnuva sistemi gibi özelliklere sahip oyunda karşı takıma meydan okuyabiliyor, kazan-kaybet kayıtlarına bakarak performansını izleyebiliyor, turnuvalara katılarak ödüller kazanabiliyor. War Rock gerçekten sıra dışı bir savaş oyunu. Oyuncular oyun içinde para kazanabiliyor, daha üstün silah donanımı için pazarlık yapabiliyor, rütbesini yükseltebileceği bir asker karakteri geliştirebiliyor.

Online savaşçılar, Derbaran hükümetine karşı verilen bağımsızlık mücadelesinde, gerektiğinde göğüs göğüse çarpışıp bombaları etkisiz hale getiriyor, şehir merkezindeki askeri harekata katılıp keskin nişancılara meydan okuyor. Ağır silahlarıyla dehşet saçan Ulusal Bağımsızlık Birliğinin efsanevi savaşçıları olarak köylüleri savunuyor, hükümeti dize getiriyor. Ölümüne saldırıp karşı takıma hiç puan vermeden ezip geçmek ve en yüksek sayıda hedefi vurup puanını yükseltmek de oyuncunun elinde.

K2 Network bu benzersiz strateji oyununa, yüksek tempoyu ve heyecanı seven tüm oyun tutkunlarını davet ediyor.

http://warrock.gamersfirst.com/

Başa dön tuşu