DİĞER

Bu sinemada başrol seyircilerin

Image"Sinema, patlamış mısır ve muhabbet yeri" sinemalar.com, yepyeni yüzüyle sinemanın büyülü dünyasını ekranınıza taşımaya devam ediyor.

Vizyondaki filmler neler? 81 ildeki salonların erişim bilgileri? Bu salonlarda hangi filmler, hangi seanslarda gösterimde? Yakında gösterime hangi filmler giriyor? Filmlerle ilgili izleyicilerin son yorumları neler? Soruların yanıtları, sinema dünyasına ait her şeyi kolayca bulabileceğiniz sinemalar.com'da.

Türkiye'de İnternet kullanıcılarına gösterimdeki filmler hakkında kapsamlı bilgiyi, katılımcı, paylaşımcı ve yorumlamayı sağlayan bir platform üzerinden, Web 2.0 tasarım ve teknoloji eğilimleri doğrultusunda sunmak amacıyla tasarlanan ve Kasım 2006'da sinemaseverlerle buluşan sinemalar.com yenilendi.

Çok kısa sürede günde yaklaşık bin ziyaretçiye ulaşan trafiğini tutarlı bir çizgide artırmayı başaran sinemalar.com, katılımcıların yorumlarını dikkate alarak kimliğini yenileme kararı aldı. Yeni kimliği ve "Sinema, patlamış mısır ve muhabbet yeri" sloganıyla sinemalar.com, en çok katkıda bulunan yorumcularını ana sayfaya taşıyarak, destekliyor. Şu anda yaklaşık iki bin üyesi bulunan sinemalar.com'un yeni yüzünde yine site ziyaretçileri başrolde!

Sinema gündeminden haberdar olmak ve keyifli zaman geçirmek isteyen herkes http://www.sinemalar.com/ adresine tıklayabilir ve sitenin yepyeni yüzü ile tanışabilir.

Başa dön tuşu