Buzgibilezzet.com yayında

ImageYeni nesil pazarlama&iletişim ajansı adinteractive'in bu sıcak yaz gününde içinizi serinletecek yepyeni kampanyası First Ice Cross yayında! www.buzgibilezzet.com adresinden girilerek oynanabilecek oyunda katılımcılar çorak topraklarda kar motosikletiyle ilerlemeye çalışıyorlar ve çok eğleniyorlar.

Kampanya sonunda ise çekilişle belirlenecek 1 kişi Macbook Air, 5 kişi Nintendo Wii Konsol & Sports Paket kazanma şansı yakalayacak. 100 kişi de 20 kutu First Ice Cube'un tadına varacak.

Bütünleşik pazarlama iletişimi vizyonunu interaktif dünyada yeniden yorumlayan adinteractive, First Ice Cube için eğlenceli bir oyun hazırladı.

Buzgibilezzet.com adresinde yayında olan oyunda katılımcılar çorak topraklarda kar motosikletiyle ilerlemeye çalışıyorlar. Burada yapmaları gereken ise First Ice Cube'leri toplayarak etraflarını soğutmak. Çünkü kar motosikleri ancak o şekilde ilerleyebiliyor. Bu şekilde finish çizgisine ulaşabilenler ise çekilişe katılma şansını yakalıyorlar. Kampanya sonunda ise çekilişle belirlenecek 1 kişi Macbook Air, 5 kişi Nintendo Wii Konsol & Sports Paket kazanma şansı yakalayacak. 100 kişi de 20 kutu First Ice Cube'un tadına varacak.

Başa dön tuşu