Crea, IFA'da yerini aldı

Tüketici elektroniği ve Bilişim teknolojileri sektörlerinde iddiasını uluslar arası arenada kanıtlayan CREA 2.kez yer aldığı IFA fuarında hem üstün teknolojisini ve tasarımını hem de global pazardaki rekabet gücünü tekrar kanıtladı.

Benzersiz dizaynları ile tanıdığımız CREA, Ar-Ge ve teknoloji geliştirmede de iddialı olduğunu teşhir ettiği PC TV ve Digital Signage çözümleri ile ispat etti.
Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden CREA, ürünlerinde üstün kalite, şık tasarım, kullanım kolaylığı ile birlikte geniş dağıtım ağı ve satış sonrası servis gücünü de tüketicilerine anlattı.

IP TV çözümlerini hazırlayan CREA Teknoloji Geliştirme Müdürü Murat Ülkü, Internet TV ile tüketicilerin evde TV izlerken İnternette gezebileceklerini ve tüm mobile cihazların TV ile bütünleşeceği ve konuşabileceğini belirtti.

Flat TV teknolojisinin ise çok hızlı geliştiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ilerisoy, görüntü teknolojisinin fazlasıyla Kabul edilebilir bir kaliteye şimdiden ulaştığını, bundan sonra TV teknolojisinde Multimedya uygulamaların on plana çıkacağını iletti.

Avrupa’da yeni distribütörlük anlaşmaları imzalayacaklarını belirten İbrahim İlerisoy, Norveç İsveç ve Danimarka’dan sonra İngiltere ve Fransa gibi zor pazarlara da girebilecek teknoloji ve alt yapıya sahip olduklarını ve bu yıl bu pazarlardan gelen talepleri değerlendirdiklerini açıkladı. CREA olarak 2009 yılında Avrupa Balkanlar ve Ortadoğu’da 20 ülkede ürünlerini satmayı hedeflediklerini, bu ülkelerin bazılarında merkez ofisler açacaklarını belirten İlerisoy Avrupa’da CREA markasının Türkiye’yi temsil ettiğini ve bu bilinçle Ülkemize Kalite ve teknolojide lider bir marka kazandırmak için çalıştıklarını belirtti.

Başa dön tuşu