Fotokoppi ile imkansız diye bir şey yok

ImageEkolay yine bir ilke imza atıyor. Fotokoppi Türkiye'de bir ilk. Fotokoppi hizmeti ile resminizi birbirinden yaratıcı şablonlar içine yerleştirerek ister arkadaşlarınıza gönderebilir, isterseniz bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.


http://fotokoppi.ekolay.net/ adresinden ulaşabileceğiniz Fotokoppi hizmeti internet kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir fotoğraf servisi. Bu yeni hizmet ile fotoğrafınızı ilginç yerlerde  gösterebilir ve çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.Gerçek hayatta olması imkansız ama fotokoppi ile her yerde olabilirsiniz!

Yakın gelecekte çok daha interaktif hale gelerek yaratıcı fikirlerinize de açılacak bu hizmet, internet kullanıcılarına yeni ufuklar açmaya aday. Klasik fotograf servisleri dışında yeni bir soluk getiren fotokoppi. Artık photoshop bilmeyenlere de fotoğraflarıyla çevresindekileri şaşırtma imkanı sağlıyor.

Bir gün amigo kızlar resminizi tutmuş poz veriyor, bir gün başına 1 milyon dolar ödül konmuş aranıyorsunuz, bir bakıyorsunuz spiker haber bülteninde sizi sunuyor, başka bir fotokoppi'de ise otobus duragında reklam panosundasınız!

Başa dön tuşu