DİĞER

Dolabınızı Altüst Edecek 5 Maskülen Parça

Maskülenleşmeye hazır olun!

Bazen modayı takip etmek gardırobunuzda bomba etkisi yaratabilir. 2015’in öyle bir trendi var ki, halihazırda maskülen bir tarzınız yoksa ciddi bir değişime hazır olun. İşte size alışverişin yolunu tutturacak beş maskülen parça!

Bol takım elbiseler

Vücudunuzu saran, hanım hanımcık takımlarınızı bir kenara bırakmanın zamanı geldi! Bol pantolonlar üzerine yine bol ve uzun ceketler, sizi oldukça maskülen gösterecek. Bu görüntüyü renkli takımlar tercih ederek yumuşatabilirsiniz.

ceket-takim-elbiseler

                           Emanuel Ungaro                                                            Giorgio Armani

Salaş kazaklar

Maskülen kazakların en önemli özelliği salaş görünümleri. Şerit ve baklava desenlerinin hakim olduğu bu kazaklar, her tarz etek, şort ve pantolon üzerine özgürce kullanılıyor. Anlayacağınız altı kaval üstü şeşâne devri geride kaldı!

kazaklar

                          Helmut Lang                                                                    Iceberg

Pilili pantolonlar

Pilili kesimlere sahip bu pantolonların, ister dar ister bol paçalı olanlarını tercih edebilirsiniz. Bunların üzerine deri ceket hatta sweatshirt giyerek daha spor bir tarza sokabilirsiniz.

pantolonlar

                           Anthony Vaccarello                                                          Paul Smith

Oversize paltolar

Yılın trendi oversize paltolar, erkeksiliğin en yoğun şekilde görüldüğü parçalardan… Öyle ki eşinizle ortak bile kullanabilirsiniz! Birçok modacının defilelerinde ağız birliği etmişcesine daha çok koyu renklere yöneldiğini görüyoruz.

paltolar

                           Victoria Beckham                                                          Christopher Kane

Şapkasız olmaz

Fötr şapkanın, bu tarzı tamamlayan yegane aksesuar olduğunu söyleyebiliriz. Ama farklılık arıyorsanız, geniş siperli modelleri tercih edebilirsiniz. Ve bunları maskülen kıyafetlerinizle birleştirdiğinizde çok da cool görüneceğiz kesin!

sapkalar

                        Barbara Casasola                                                    Emporio Armani

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

[wonderplugin_carousel id=”241″]

 

Başa dön tuşu