DİĞER

En iyi kartuş: Dolan Kartuş

Yüzlerce kez doldurulabilen DOLAN KARTUŞ sayesinde baskı yaparken tüm endişelerinizi geride bırakın.

Birçok yazıcı üreticisi, yeni alınan yazıcı içerisindeki kartuşları tam olarak doldurmadan son kullanıcıya ulaştırıyor. Dolayısıyla kısa bir süre sonra kartuşun bitmesi ve yenilenmesi kaçınılmaz oluyor. Peki, yeni bir kartuş alıp belki de yazıcıdan daha fazla ücret ödemek son çare mi? Elbette değil. DOLAN KARTUŞ’la tanıştıktan sonra sizin de fikirleriniz değişecek.

Yüzlerce kez doldurulabilen DOLAN KARTUŞ sisteminde yazıcınız için üretilmiş olan modeli satın almak ilk adım oluyor. Kartuşunuz bittikçe üzerindeki tıpayı açarak bir enjektör yardımıyla dolumu sağlayabilirsiniz. Kartuşların üzerinde bulunan bilgiler her doldurmada sıfırlanıyor ve böylece yazıcılarla uyumsuzluk sorunları ortadan kalkıyor. Oldukça uzun ömürlü olan DOLAN KARTUŞ’ları yazıcınızın ömrü boyunca kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

DOLAN KARTUŞ’un avantajları

Birçok kullanıcının bildiği gibi kartuşların yeniden doldurulması ekonomik anlamda önemli avantajları beraberinde getiriyor. Yapılan araştırmalara göre DOLAN KARTUŞ’lar orijinal kartuşlara kıyasla 20 kat daha uygun fiyatlı ve yine aynı kalitede baskı imkânı sağlıyor. Unutmamak gerekir ki DOLAN KARTUŞ ürünleri yan sanayi ya da muadil ürünlerde karşılaşılabilen uyumsuzluk ve kartuş tanımama gibi olası sorunları tamamen ortadan kaldırmak konusunda da garanti veriyor. DOLAN KARTUŞ’lar bittiğinde üzerindeki bilgiler sıfırlandığı için ayrıca bir işleme gerek olmuyor.

DOLAN KARTUŞ’lar yazıcınızın garanti durumunu kesinlikle etkilemiyor, ancak yine de yazıcı temelli sorunların olma ihtimali göz önünde bulundurularak orijinal kartuşların mutlaka saklanması gerekiyor. Tüm DOLAN KARTUŞ’lar fotoğraf baskısında da üstün kalite sağlıyor ve ETACOLOR mürekkepler ile birlikte kullanıldıklarında bir yıl garantiye sahip oluyor.

Gerçek mürekkep: ETACOLOR

Daha önceden dolum yaptırmış olan kullanıcıların karşılaştıkları başlıca sorunlar; kullanılmadığında kafada kuruma yapma, gerçek tonlarda parlak ve canlı renkler verememe, kâğıtta dağılma yapma, çabuk kurumama ve sudan etkilenme şeklinde kısaca listelenebilir. Düşük kalitedeki mürekkeplerin kısa zamanda yazıcınızın kafasını tıkayarak sizi yeni bir yazıcı satın almak zorunda bırakacağını da belirtmekte fayda var. İthal ETACOLOR fotoğraf mürekkepleri ise kullanıcılara orijinalden farksız kalitede fotoğraf baskısına uygun bir seçenek sunuyor; üstelik çok daha uygun bir fiyata! Yüksek kalitede fotoğraf ve belge baskısı için üretilmiş olan ETACOLOR mürekkepleri DECLITE fotoğraf kâğıtları ile birlikte kullanıldığında baskı konusundaki en yüksek kaliteyi elde edebilirsiniz.

Kartuş dolumu ve zorlukları ile ilgili söylenenleri artık unutmakta fayda var. Sizin de DOLAN KARTUŞ kullandıktan sonra kendinize soracağınız ilk soru “Neden daha önce denemedim ki?” olacak. DOLAN KARTUŞ’un setleri sayesinde kartuşlarınızı kendiniz bile evinizde sadece bir dakikada doldurabilirsiniz. Böylelikle hem zaman kaybetmemiş hem de dolum yapan yerlere ek ücret ödememiş olursunuz. ETACOLOR mürekkepleri 60 ml, 120 ml, ve 280 ml.lik şişelerde alabilirsiniz. Fiyatlar sırasıyla 10 TL, 15 TL ve 25 TL. 60 ml’lik şişe ile 5-6 dolum yapılabilirken 280 ml’lik şişe ile 28-30 dolum yapılabiliyor. Orijinal kartuslarda maliyet kartuş başına 25-35 TL iken,  bu fiyat DOLAN KARTUŞ kullanıldığında yaklaşık 2-3 TL arasında değişiyor. Buna gore 100-130 TL lık 4 renk orijinal kartus yerine  DOLAN KARTUŞ kullanıldığında, 10-15 TL ya 4 renkli bir kartuş setine sahip olunabiliyor. Yazıcısı Dolan Kartuş’larla uyumlu olmayanlar için de bir çözüm düşünülmüş. Dolan Kartuş seti alana piyasa değeri 90-100 TL olan Epson SX115 çok fonksiyonlu yazıcı sadece 19.99 TL’ye hediye ediliyor. Sette söz konusu yazıcının orijinal kartuşlarının yanı sıra, dört renk Dolan Kartuş, dört adet 280 ml mürekkep, bir paket fotoğraf kağıdı ve dört adet enjektör bulunuyor. Kampanya Kasım ayı boyunca geçerli olacak.

DOLAN KARTUŞ nedir?

Kısaca söylemek gerekirse, bir kere alınan ve yüzlerce kez doldurulabilen kartuştur.

Yazıcınızın kartuşu, yazıcının kendisinden pahalıysa, dolum yaptırmak için kapı kapı dolaşmak ve hüsrana uğramak istemiyorsanız; DOLAN KARTUŞ sisteminde, sadece bir kereliğine yazıcınız için uygun şekilde üretilmiş kartuşu satın almanız yeterli oluyor. Kartuşunuz bittikçe, yapmanız gereken, biten kartuşunuzun üzerindeki tıpayı yerinden çıkarıp, kolayca doldurup yerine takmak. Kartuşlar üzerinde yer alan özel çipler, her  mürekkep doldurulmasında kendini sıfırlıyor ve yazıcıya yeni kartuş takıldığını bildiriyor. Uzun ömürlü olan DOLAN KARTUŞ yazıcınız çalıştığı sürece size sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor. Türkiye’ye ETAYTON Dış Ticaret tarafından getirilen DOLAN KARTUŞ’lar, ETACOLOR fotoğraf mürekkepleri ve  DECLITE fotoğraf kağıtlarıyla birlikte kullanıldığında, düşük maliyetli fotoğraflar için  alternatif bir çözüm olma yolunda hızla ilerliyor. Detaylı bilgi için www.DolanKartus.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

DOLAN KARTUŞ İLE DOLDURMAK: BİR DAKİKA

1- İlk olarak Dolan Kartuş’un üzerindeki tıpayı sökerek kartuşu doluma hazırlayın. Yazıcınızın tipine göre tıpanın bulunduğu yer farklılık gösterebilir.

2- Kartuşun rengine uygun olan mürekkebi bir enjektör yardımıyla şişeden alarak, kartuş üzerindeki tıpayı açtığınız delikten iç kısma doğru doldurun.

3- Dolum işlemi sona erdikten sonra, artık tıpayı sağlam bir şekilde kapayıp kartuşunuzu yazıcıdaki belirtilmiş olan ilgili yerine yerleştirebilirsiniz.

www.DolanKartus.com
(212) 217 91 94/95

(Bu bir advertorial’dır.)

3 Yorum

  1. peki bişey sorcam benim yazıcım hp Photosmart c3100 all-in-one renki kartuş için sadece bir takma yeri var hangi rengi takıcam

  2. Gerçekten Süper bir sistem.. Orjinal kartuşlarıyla beraber geliyor. Delmiyorsunuz. kartuşların üstünde tıpalarını kaldırıp boyayı dolduruyorsunuz bu kadar basit..

  3. aslında güzel bir şey dolan kartuş,bu sistem hangi yazıcılarda kullanılır veya her yazıcıya göre kartuşu mevcutmu,nerede satılır nasıl alabiliriz,mesela benim yazıcım hp 3180 modeli buna uygun kartuş varmı … teşekkür edrim

Başa dön tuşu