Ghost of Sparta PSP’de

Sony, birkaç milyon adet satılan God of War’un yeni destansı edisyonu God of War: Ghost of Sparta’nın PSP üzerinde çıktığını duyurdu. Dawn Studios’da Ready tarafından geliştirilen ve Aralık’ta mağazalara çıkan serinin son oyunu, Spartalı amansız savaşçı Kratos’u, trajik geçmişi, acımasızlığı, düzensizliği ve God of War konumuna hızlı yükselişi hakkındaki her şeyi açıklayacağı bir seyahatte gösteriyor. Sparta ruhu, God of War’da sevdiğiniz her şeyi içeriyor ve mobil haldeyken de dilediğiniz zamanda ve yerde oynamanız için taşınabilir bir platformda sert hareketler, destansı bir öykü ve grafikler sunuyor.

Efsanevi kötü adamlar dünyasına hoş geldiniz!

Orijinal God of War’un bittiği yerden başlayarak anti-kahraman Kratos’un yakasını ölümlü geçmişinin hayalleri bırakmaz, bir keşif ve intikam araştırmasında Atlantis’i yönetir. Kratos, geçmiş yaşamının karanlık ve bozuk ahlaklı sırlarını açıklayacağı bir seyahattedir. Siz antik Yunanistan’ın, Kral Midas’ın, Griffin’in ve korkunç deniz canavarı Scylla’nın gücüne karşı savaşırken, Kratos Atina Kılıçları’nı kuşanır. Kontrolünüzdeki korkunç yeni silahlarla, Şimşek Zinciri ve Dolu Fırtınası’nı da içeren tamamen kaos ortamına girin ve ilerideki dövüşler için bir dizi hazır yeni çevik dövüş hareketleri ile niteliklerinizi tamamlayın.

Sparta’nın Hayaleti, Savaş Tanrısı’na 3 boyutlu derinlik kattı

Kratos’un PlayStation2, PlayStation3 ve PSP’de God of War oyunundaki çılgınlıkları, bugüne kadar PAL’de 5 milyon kopyadan fazla sattı. Seriye yapılan son ek olan Ghost of Sparta, üç boyutlu derinlik ve ölçek, dokuz saatten daha uzun bir oyunla, oyun tutkunlarını şaşırtıyor. Dawn stüdyolarında hazırlanan oyun, bu destansı macerayı nerede olursanız olun gerçek hayata taşımak için son derece gerçekçi grafikleri, akıcı ve gerçeğe benzer karakterler, güçlü bir silah sistemi, yeni güçler ve artırılmış navigasyon yetenekleri ile mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Başa dön tuşu