Gigabyte ve Futuremark'tan overclock turnuvası

Dünyanın önde gelen anakart ve grafik kartı üreticilerinden GIGABYTE, Futuremark Corporation ile ortaklaşa gerçekleştirecekleri “GIGABYTE Dragon Overclock Yarışması 2009” isimli dünya overclock yarışmasını duyurmaktan mutluluk duyuyorlar. AMD ve GIGABYTE donanımlarından yararlanacak olan, dünyanın dört bir yanından gelen yarışmacılar, birçok ödül kategorisinde genel “GIGABYTE Dragon” isimli şampiyonluk unvanı için iki bölümde yarışacak.

 

http://www.futuremark.com/community/competitions/gigabytedragon

Twitter: http://twitter.com/yougamergirl

Yarışmaya katılım, 17 Ağustos ile 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecektir. Ödüller, en iyi 3DMark skoru ve en iyi işlemci overclock performansı elde eden ilk üç yarışmacıya verilecek.

Büyük ödüller arasında, GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P anakart, FSP Everest 800 Watt güç kaynağı, Maxcube Amoris 6010 Mimari Tasarıma Sahip Oyun Kasası, GlacialTech X-Wing Notebook Soğutma Pedi, Gskill F3 Üç Kanallı DDR3 6GB bellek modülü ve Enermax Apollo serisi 12cm Fan yer alıyor. İkinci ve üçüncüye verilecek olan ek ödüllerin yanı sıra her hafta iki şanslı kişiye çekilişle sadece katılım karşılığında ödül olarak GIGABYTE anakartlar verilecek.

GIGABYTE Pazarlama Müdürü Tony Liao, “Bu şimdiye kadar gördüğümüz bu türde en büyük overclock etkinliğidir. Bu güzel yarışma ile dünyanın dört bir yanındaki GIGABYTE overclock tutkunlarını desteklemek üzere Futuremark ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.    

Yarışmacılar, Futuremark’ın, bilgisayarların 3D oyun performansını ölçen ve karşılaştırmalı bir değerlendirme sunan 3DMark06 programı ile kimin en yüksek skoru elde edebildiğini görmek için yarışacaklar. 3DMark yazılımı, 45 milyondan daha fazla defa indirilmiştir. 3DMark06 sürümü, bugün dünyadaki en popüler karşılaştırmalı değerlendirmedir ve Futuremark web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. http://www.futuremark.com/benchmarks/.

“GIGABYTE Dragon” yarışması ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret ediniz: http://www.futuremark.com/community/competitions/gigabytedragon

GIGABYTE anakartlar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen GIGABYTE web sitesini ziyaret ediniz: http://www.gigabyte.com.tr/products/mb

Başa dön tuşu